Судове рішення #602724
УКРАЇНА АРЦИЗЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УКРАЇНА                    АРЦИЗЬКИЙ       РАЙОННИЙ       СУД     ОДЕСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

               Справа    2-257/2007   р.

              РІШЕННЯ                             ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15   січня   2007   года                                                                                                     м.   Арциз

Арцизький районний суд Одеської області в складі: головуючого судді Крикуна М.П., при секретарі Богдан А.І., розглянув у попередньому судовому засіданні в місті Арцизі Одеської області в залі суду цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання  шлюбу,

встановив:

ОСОБА_1 звернулась до суду з вищезазначеним позовом посилаючись на те, що ІНФОРМАЦІЯ_1 року уклала шлюб з відповідачем в Теплицькій сільській раді Арцизького району Одеської області, актовий запис НОМЕР_1. Від шлюбу мають двох неповнолітніх дітей: синаОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження та сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, які проживають з позивачкою. Спільне життя з відповідачем не склалося з причини відсутності взаємопорозуміння та поваги один до одного, майнового спору між сторонами немає, шлюбні відносини припинені з жовтня 2006 року, з урахуванням наведеного, зазначаючи, що подальше збереження сім'ї неможливо, ОСОБА_1  просить  розірвати  шлюб  між  нею  таОСОБА_2.

В судовому засіданні позивачка свої позовні вимоги підтримала та просила суд  розірвати  шлюб,   укладений  між  нею  та  відповідачем.

Відповідач  в  судовому  засіданні  позов  визнав.

Суд, заслухавши пояснення сторін, перевіривши матеріали справи, вважає, що  позов  підлягає  задоволенню  з  наступних  підстав.

Спільне життя з відповідачем не склалося з причини того, що сторони постійно сварились та втратили взаємопорозуміння та взаємоповагу один до одного.

Згідно з ч. 2 ст. 112 СК України суд виносить рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне  значення.

Як вбачається з свідоцтва про одруження, виданого Теплицькою сільською радою Арцизького району Одеської області, актовий запис НОМЕР_1, сторони дійсно перебувають  у  шлюбі  з  ІНФОРМАЦІЯ_1  року,   однак  він  носить  формальний  характер.

Відповідно до копії свідоцтва про народження ОСОБА_4 народився ІНФОРМАЦІЯ_3 року і його батьком значиться ОСОБА_2,   матір'ю  -  ОСОБА_1.

Відповідно до копії свідоцтва про народження ОСОБА_3 народився ІНФОРМАЦІЯ_2 року і його  батьком значиться ОСОБА_2,   матір'ю  -  ОСОБА_1.

Сторони фактично припинили відносини як подружжя, спільно не проживають, відносин  не  підтримують.

Спору матеріального характеру, майнових заперечень один до одного у них немає, спільне господарство не ведеться, немає спору і про встановлення місця проживання  дітей,   за  спільною  згодою  вони  будуть  проживати  з  матір'ю.

У зв'язку з наведеним суд вважає, що подальше спільне проживання сторін та збереження їх шлюбу неможливо, сім'я сторін розпалася повністю та шлюб між ними  слід  розірвати.

При  розірванні  шлюбу  витрати  покласти  на  позивачку.

Керуючись ч.   З  ст.   105,   ст.ст.   110,112  СК  України,   ст.ст.   10,   11,   209,

212,   214  -  215  ЦПК  України,

вирішив:

Позов  ОСОБА_1  задовольнити  повністю.

 

2

Шлюб, зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 року в Теплицькій сільській раді Арцизького району Одеської області актовий запис НОМЕР_1 міжОСОБА_1 1977 р.н. і ОСОБА_2 1972 р.н., які мають двох неповнолітніх  дітей  -  розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 державне мито в дохід держави в розмірі 17 гривень, ОСОБА_2  від  сплати  державного  мита  звільнити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області через Арцизький районний суд Одеської області шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку  4.4   ст.   295  ЦПК  України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація