Справа № 2-228 2007р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 лютого 2007року ,Сихівський районний суд м.Львова в складі: головуючого-судді-Волоско І.P., при секретарі-Стецик О.Ю. ., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Львові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виселення, -
ВСТАНОВИВ
Позивачка ОСОБА_1, власник кв.АДРЕСА_1 звернулась до суду з вимогами про виселенння з її квартири без надання іншого житлового приміщення відповідачки ОСОБА_2 у зв»язку із неможливістю сумісного проживання, яке полягає у постійних конфліктах, сварках , антигромадському способі життя, яке веде остання і на заходи попередження з боку міліції не реагує; в спірній квартирі проживає без згоди власника,в такій не прописана..
В судовому засіданні представник позивачки позов підтримала та просить такий задоволити.
Відповідача ОСОБА_2, та третя особа ОСОБА_3 проти позову заперечили та пояснили, що у спірну квартиру ОСОБА_2 поселилась за згоди чоловіка -ОСОБА_3., який проживає у вказаному житловому приміщенні ; спиртним вони не зловживають,лише інколи можуть випити «як всі люди», ведуть нормальний спосіб життя, вважають, що ОСОБА_1 умисно намагається виселити їх з квартири; звернення позивачки в міліцію вважають безпідставними..
Суд перевіривши доводи сторін та оцінивши надані докази, вважає, що позов слідзадоволити , виходячи з наступного.
Відповідно до ст. 116 ЖК України, на вимогу наймодавця або інших заінтересованих осіб \ в т.ч. власника житла \ виселенню без надання іншого житлового приміщення , підлягають члени сім»ї наймача або інші проживаючі з ним особи , які систематичним порушенням правил суспільного співжиття роблять неможливим. для інших проживання із ним в одній квартирі, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними.
Встановлено, що позивачка ОСОБА_1 на підставі свідоцтва про право на спадщину за заповітом від ІНФОРМАЦІЯ_1 та договору дарування від ІНФОРМАЦІЯ_2 є власником кв. АДРЕСА_1; в квартирі також зареєстрований та постійно проживає ОСОБА_3 \ дід позивачки \.
В 2005р. відповідачка ОСОБА_2 без згоди власника житла, що нею і не заперечується , вселилась у вказану квартиру в якості , спочатку співмешканки, а потім і дружини ОСОБА_3.
Як вбачається із матеріалів справи, відповідачка неодноразово протягом 2005=2007р.р. нехтувала загальноприйнятими нормами спільного проживання в квартирі, її неправильна поведінка в побуті була причиною конфліктів та непорозумінь з власником житла ОСОБА_1 ; відповідачка зловживала спиртними напоями, веде антигромадський спосіб життя, вчиняє скандали , через що Сихівським РВ ЛМУ УМВСУ ІНФОРМАЦІЯ_3 та ІНФОРМАЦІЯ_4 з ОСОБА_2 . проводилась профілактична бесіда та винесено офіційне застереження про недопустимість такої поведінки за місцем проживання ; ОСОБА_2 двічі вчиняла крадіжки особистого майна позивачки
2
ОСОБА_1, за що засуджувалась вироками Сихівського районного суду від 29.06.2005р. та 25.08.2006р.
Як пояснила суду представник позивачки ОСОБА_4\ мати ОСОБА_1 ,
неодноразово робила зауваження ОСОБА_2 з приводу її поведінки, зокрема,
недопустимості систематичного пияцтва, що тягло за собою конфлікти та скандали, пропонувала оплачувати найм окремого житла, однак , відповідачка на це не реагувала . поведінки не змінювала , продовжує створювати неможливі умови для проживання власнику квартири - ОСОБА_1, яка є молодою дівчиною, постійно хворіє та потребує спокою та тишини.
Із матеріалів справи \ постанов Сихівського РВ ЛМУ УМВСУ від ІНФОРМАЦІЯ_5 та ІНФОРМАЦІЯ_6. вбачається , що ОСОБА_2, вже в часі знаходження даного спору в суді, незважаючи на попередні проведені з нею бесіди виховного характеру та офіційні попередження про недопустиміть негативної поведінки в побуті , продовжувала пиячити , вчиняти скандали в спірній квартирі.
За наведених обставин суд,вважає, що позовні вимоги є підставними та підлягають до задоволення.
Не може бути правовою підставою для відмови у задоволенні позову доводи відповідачки про відсутність у неї іншого житла та наявність різних захворюваннь.
Керуючись ст.ст. 212-213 ЦПК України, на підставі ст. ст.116,157 ЖК України
ВИРІШИВ
Позов задоволити. Виселити ОСОБА_2 з кв АДРЕСА_1 без надання іншого житлового приміщення.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення судом рішення; апеляційна скарга на рішення подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження; заява та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через районний суд..