Судове рішення #6013168

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

7 вересня  2009 року                               Справа № 3-1062/ 09 р.

СУДДЯ Чортківського районного суду Тернопільської області ПАРФЕНЮК В. І., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з обслуговування Чортківського району УМВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, приватного підприємця,

за ст. 122 ч. 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

17 серпня 2009 року в с. Трибухівці Бучацького району Тернопільської області гр. ОСОБА_1, керуючи автомобілем «Мерседес» номерний знак НОМЕР_1, перевищив встановлену швидкість руху на 58 км/год., рухався зі швидкістю 108 км/год. при обмеженні швидкості 50 км/год., чим порушив п. 12.9 (б) ПДР України.

Вина гр. ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та його особистими поясненнями.

Враховуючи обставини правопорушення, особу, яка вчинила правопорушення, та керуючись ст.ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним гр. ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти адміністративне стягнення у виді громадських робіт на строк 30 (тридцять) годин.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду Тернопільської області через Чортківський районний суд.

   

СУДДЯ:                                 В. І. ПАРФЕНЮК

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація