Судове рішення #60069790

Справа № 606/2149/14-п

Постанова

іменем України


                    19 вересня 2014 року                                                             м. Теребовля


          Суддя Теребовлянського районного суду Тернопільської області Бойко І. І., розглянувши матеріали, які надійшли від Теребовлянського РВ УМВС України у Тернопільській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_1,непрацюючого, -


          за ч. 3 ст. 178 КУпАП,-

встановив:

          ОСОБА_1 неодноразово притягався до адміністративної відповідальності, 03.02.2014 року за ч.1 ст.178 КУпАП ,12.02.2014 року за ч.2 ст 178 КУпАП.

          05.08.2014 року о 14 годині 40 хвилин ОСОБА_1 на вулиці Грушевського смт. Микулинці Теребовлянського району, перебував в п'яному вигляді, а саме при ходьбі хитався, спотикався, мав неохайний вигляд чим ображав людську гідність і громадську мораль. Таким чином вчинив правопорушення передбачене ч. 3 ст. 178 КУпАП.

          Свою вину у вчиненому ОСОБА_1 визнав. Також, його вина доведена протоколом про адміністративне правопорушення серії ТЕ № 010060, від 6 червня 2014 року та іншими матеріалами справи.

          За даних обставин в діях правопорушника містяться ознаки правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 178 КУпАП, а тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності, наклавши адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

          При накладенні стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини.

          Керуючись ст. 33, ч. 1 ст. 178, ст. 221, 283, 284 КУпАП,-

постановив:


          Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 3 ст. 178 КУпАП, наклавши на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в дохід держави у розмірі 102/ сто дві / грн.

Стягнути із ОСОБА_1 в користь держави судовий збір в розмірі 36 (тридцять шість) грн. 54 (п»ятдесят чотири) коп.

Постанова судді набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Постанова судді може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Тернопільської області через Теребовлянський районний суд Тернопільської області.Визнати

          


Суддя


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація