23.03.11 ,
Апеляційний суд Херсонської області
м. Херсон, вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії, 1а, 73000, (0552) 45-47-78
Справа №22а-1369/11 р
УХВАЛА
2011 року березня місяця 23 дня колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Херсонської області в складі:
Головуючого: Кузнєцової O.A.
Суддів: Приходько Л.А., Полікарпової О.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Херсоні клопотання управління Пенсійного фонду України в Нововоронцовському районі Херсонської області про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови Херсонського окружного адміністративного суду від Об жовтня 2009 року в справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Нововоронцовському районі Херсонської області про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни,-
ВСТАНОВИЛА:
06 жовтня 2009 року Херсонський окружний адміністративний суд прийняв у зазначеній справі постанову, на яку управління Пенсійного фонду України в Нововоронцовському районі Херсонської області подало апеляційну скаргу.
Оскільки апеляційна скарга подана з пропуском встановленого законом строку на її подання, управління Пенсійного фонду України в Нововоронцовському районі Херсонської області звернулося до суду з клопотанням про його поновлення, як пропущеного з поважних причин, вказуючи на те, що судом було невчасно надіслано копію постанови, що зробило неможливим підготувати обґрунтовану апеляційну скаргу і подати її у встановлений процесуальним законодавством строк.
Заслухавши доповідача, дослідивши матеріали справи в межах заявленого клопотання, колегія суддів приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню з таких підстав.
З матеріалів справи вбачається, що постанова суду була винесена у порядку письмового провадження, а відомості про вручення апелянту копії цієї постанови відсутні.
Враховуючи, що вказані обставини позбавили апелянта можливості подати на винесену по справі постанову у визначений процесуальним законодавством строк апеляційну скаргу, колегія суддів визнає причину пропуску цього строку поважною і вважає за необхідне його поновити відповідно до вимог ст.ст. 102, 186 КАС України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 102, 186 КАС України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Поновити управлінню Пенсійного фонду України в Нововоронцовському районі Херсонської області строк на апеляційне оскарження постанови Херсонського окружного адміністративного суду від 06 жовтня 2009 року, як пропущений з поважних причин.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий
Судді