АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________________________________________________________________
Провадження № 22ц/2090/1794/2012 Головуючий 1-ї інст. Руднєва О.О.
Справа № 2-2684/11 Суддя доповідач- Солодков А.А.
Категорія: договірні
У X В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 лютого 2012 року м. Харків
Колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Харківської області в складі:
головуючого - судді Солодкова А.А.
суддів колегії- Піддубного Р.М.,ОСОБА_1
заслухавши суддю-доповідача по виконанню вимог ст. 301 ЦПК України по підготовці апеляційного розгляду справи за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Куп'янського міськрайонного суду Харківської області від 14 грудня 2011 року
по цивільній справі за позовом кредитної спілки «Карат» до ОСОБА_3, ОСОБА_2 про стягнення за кредитним договором, -
ВСТАНОВИЛА:
При підготовці апеляційного розгляду справи проведені такі дії:
-З'ясовано питання про склад осіб, які беруть участь у справі;
-Визначено характер спірних правовідносин та закон, який їх регулює;
-З'ясовані обставини, на які посилаються сторони та інші особи, які беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень;
-З'ясовані, які обставини визнаються чи заперечуються сторонами та іншими особами.
Також проведено інші дії, що пов'язані з забезпеченням апеляційного розгляду справи.
Враховуючи, що по справі за апеляційною скаргою підготовчі дії проведено повно, колегія суддів знаходить їх достатніми для закінчення підготовки апеляційного розгляду справи і призначення до розгляду в судовому засіданні.
Керуючись ст. ст. 301, 302 ЦПК України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА :
Закінчити підготовку апеляційного розгляду справи за позовом кредитної спілки «Карат» до ОСОБА_3, ОСОБА_2 про стягнення за кредитним договором.
Призначити справу до розгляду апеляційним судом в судовому засіданні в приміщенні апеляційного суду Харківської області на 11-00 год. 28 лютого 2012 року.
У су дове засідання викликати учасників процесу.
Головуючий - суддя:
Судді: