Судове рішення #59864
8/124/06     

   

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


УХВАЛА

 

"26" липня 2006 р.

Справа №  8/124/06



м. Миколаїв

Господарський суд Миколаївської області у складі судді Гриньової Т.В.,

при секретарі Сербіні К.Л.,  

з участю представників сторін:

від позивача –Котовської М. С., дов. № 135 від 25.07.2006р.;

від відповідача - Ладигіної В.С. довіреність № 991/02-9/17 від 25.07.2006р.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) “Восток”, 55000,

Миколаївська область, м. Южноукраїнськ,  вул. Дружби Народів, 3,

до виконавчого комітету Южноукраїнської міської Ради в Миколаївської області,

55000, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби Народів, 48,

про скасування рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської Ради в Миколаївській області від 25.11.2005р. за № 647, у частині Тимчасового порядку визначення розміру плати за право тимчасового використання місць (для розташування об’єктів зовнішньої реклами), які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Южноукраїнська, -

ВСТАНОВИВ:

ТОВ “Восток” пред’явлено позов до виконавчого комітету Южноукраїнської міської Ради в Миколаївської області про скасування рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської Ради в Миколаївській області від 25.11.2005р. за № 647, у частині Тимчасового порядку визначення розміру плати за право тимчасового використання місць (для розташування об’єктів зовнішньої реклами), які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Южноукраїнська.

Ухвалою господарського суду від 10.07.2006р. відкрито провадження в адміністративній справі. З метою з’ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду справи, а також для забезпечення всебічного та об’єктивного вирішення справи судом призначено попереднє засідання.

Під час проведення попереднього засідання позивач пояснив, що від адміністративного позову не відмовляється, позовні вимоги підтримує. Відповідач адміністративний позов не визнає. Судом роз’яснено сторонам можливості щодо примирення.

Крім цього, суд уточнив позовні вимоги, а також заперечення відповідача проти адміністративного позову, з’ясував питання про склад осіб, які братимуть участь у справі, з’ясував, якими доказами сторони можуть обґрунтувати свої доводи чи заперечення.

З огляду на викладене та думку сторін, суд вважає, що підготовче провадження слід закінчити та призначити справу до судового розгляду.

За таких обставин, керуючись ст. ст. 110, 111, 114, 121 КАС України, суд, -

У Х В А Л И В:

1. Закінчити підготовче провадження у справі.

2. Справу призначити до судового розгляду на 31 серпня 2006 року о 14 год.      

    00 хв. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою:

    м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, поверх 9, зал судових засідань № 912.

3. Копію даної ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.

Суддя

Т.В.Гриньова


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація