Судове рішення #59832419

                                                                                Провадження № 576/2764/14-ц,

                                                                                           6/576/193/14


У Х В А Л А


           11 грудня 2014 року Глухівський міськрайонний суд Сумської області в складі:


                    головуючого судді Кривцової Г.В.

при секретарі Тищенко Н.М.

з участю стягувача ОСОБА_1, боржника ОСОБА_2


          розглянувши заяву стягувача ОСОБА_1 про її відмову від примусового виконання рішення Глухівського міськрайонного суду від 23 березня 2006 року у цивільній справі № 2-268/2006 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, -


В С Т А Н О В И В:


           21 листопада 2014 року державний виконавець відділу державної виконавчої служби Глухівського міськрайонного управління юстиції подав до Глухівського міськрайонного суду заяву стягувача ОСОБА_1 про відмову від примусового виконання рішення Глухівського міськрайонного суду 23 березня 2006 року про стягнення аліментів з ОСОБА_2 на утримання неповнолітньої дитини – доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

          Відповідно до ч. 2, 3 ст. 372 ЦПК України, суд має право перевірити і не прийняти відмови стягувача від примусового виконання, якщо це суперечить закону або порушує права чи свободи інших осіб. За результатами розгляду відмови від примусового виконання суд постановляє ухвалу відповідно до положень цього кодексу.

          В судовому засіданні 11 грудня 2014 року стягувач ОСОБА_1 підтримала свою заяву про відмову від примусового виконання рішення суду про стягнення аліментів, пояснивши її подання тим, що на даний час вони з ОСОБА_2 знову зареєстрували шлюб, з 01.01.2013 року мешкають разом, ведуть спільний сімейний бюджет, і більше того, у них народилась друга дитина.

          В судовому засіданні 11 грудня 2014 року боржник ОСОБА_2 підтримав заяву стягувача та пояснив, що вони з ОСОБА_1 проживають однією родиною і разом виховують двох їх дітей, просить суд задовольнити заяву ОСОБА_1

В судове засідання представник відділу ДВС Глухівського МРУЮ не з’явився, подав заяву про розгляд справи без участі представника ДВС, заяву стягувача ОСОБА_1 підтримують, просять її задовольнити (а.с.7, 15).

Вивчивши матеріали заяви, заслухавши пояснення стягувача та боржника, суд вважає, що є підстави прийняти відмову стягувача від примусового виконання рішення суду, виходячи з наступного.

Так, з матеріалів справи вбачається, що рішенням Глухівського міськрайонного суду від 23 березня 2006 року стягнуто з ОСОБА_2 аліменти в розмірі ? частини від усіх видів заробітку щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку на користь ОСОБА_1 на утримання неповнолітньої доньки – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, до досягнення дитиною повноліття (а.с. 4).

Як вбачається з пояснень стягувача ОСОБА_1 та боржника ОСОБА_2, на даний час вони знову проживають однією родиною за однією адресою, у них народилась друга дитина, вони вдруге зареєстрували шлюб, ведуть спільне господарство та мають спільний бюджет, разом виховують двох дітей, ОСОБА_2 утримує сім’ю, так як дружина перебуває у відпустці по догляду за дитиною .

Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що в даному випадку відмова стягувачки від примусового виконання не суперечить закону і не порушує прав чи свобод інших осіб, в тому числі прав неповнолітньої дитини.

          На підставі п. 1 ч. 1 ст. 49 Закону України «Про виконавче провадження», керуючись ст. ст. 209-210, 372 ЦПК України, суд, -                     

У Х В А Л И В :


          Прийняти відмову стягувача ОСОБА_1 від примусового виконання рішення Глухівського міськрайонного суду Сумської області від 23 березня 2006 року про стягнення з ОСОБА_2 аліментів в розмірі ? частини від усіх видів заробітку щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку на утримання неповнолітньої доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 – як таку, що не суперечить закону і не порушує прав, свобод та інтересів інших осіб, в тому числі прав неповнолітньої дитини.


Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана в апеляційний суд Сумської області через Глухівський міськрайонний суд протягом п’яти днів з дня її проголошення, а якщо ухвалу було проголошено у відсутності осіб, які брали участь у справі, то строк подання апеляційної скарги обчислюється з дня отримання ними її копії.


          

          СУДДЯ


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація