14.01.2013
№2-с/227/1/2013
У Х В А Л А
14 січня 2013 року м.Добропілля
Добропільський міськрайонний суд Донецької області в складі:
Головуючого судді С.О.Діденко
при секретарі О.Ю.Сухіна
розглянувши в відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу,
в с т а н о в и в:
13 грудня 2012 року ОСОБА_1 звернулась до Добропільського міськрайонного суду Донецької області з заявою про скасування судового наказу від 30 листопада 2012 року, виданого Добропільським міськрайонним судом Донецької області, яким стягнуто на користь Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу»в інтересах Добропільського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства з заборгованість за водопостачання та водовідведення в розмірі з гр. ОСОБА_1 суму 1245 (одна тисяча двісті сорок п'ять) гривень 41 коп. та витрати по судовому збору.
В заяві про скасування судового наказу гр. ОСОБА_1 посилається на те, що вона не згодна з вказаною заборгованістю, з причини того, що вона уклала договір в установленому законом порядку з Комунальним підприємством «Компанія «Вода Донбасу»в інтересах Добропільського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, щомісяця сплачувала за водопостачання та водовідведення. Їй не зрозуміло, з якої причини зростала заборгованість на 200-300 грн., тобто вважає, що є спір про право, що є підставою для скасування судового наказу.
Відповідно до ст. 105-1 ч. 6 ЦПК України, заява про скасування судового наказу розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви.
В судове засідання не з?явився заявник, представник Добропільського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, суд вважає можливим розглянути справу в відсутність заявника, представника стягувача.
Ч. 8 ст. 105-1 ЦПК України наголошує, що за результатами розгляду заяви про скасування судового наказу суд має право: 1/ залишити заяву про скасування судового наказу без задоволення; 2/ скасувати судовий наказ та роз’яснити, що заявлені стягувачем вимоги можуть бути розглянуті у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред?явлення позову; 3/ змінити судовий наказ.
В судовому засіданні досліджені матеріали заяви ОСОБА_1, а саме: копії квитанцій щомісяця щодо сплати за водопостачання та водовідведення.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що можливо задовольнити заяву ОСОБА_1 та скасувати судовий наказ від 30 листопада 2012 року.
Керуючись ст. 106 ЦПК України, суддя
у х в а л и в:
Судовий наказ від 30 листопада 2012 року, виданий Добропільським міськрайонним судом Донецької області за заявою Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу»в інтересах Добропільського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства про стягнення з ОСОБА_1 на користь Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу»в інтересах Добропільського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, - суму заборгованості за надані послуги з водопостачання та водовідведення в розмірі 1245,41 грн., витрати по судовому збору в розмірі 107,30 грн., - скасувати.
Роз’яснити Комунальному підприємству «Компанія «Вода Донбасу», яке діє в інтересах Добропільського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства його право на звернення з тією самою вимогою до суду у позовному порядку.
Копію ухвали направити Комунальному підприємству «Компанія «Вода Донбасу», яке діє в інтересах Добропільського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, заявнику ОСОБА_1, для відома.
Ухвала підлягає оскарженню протягом 5 діб з моменту проголошення ухвали.
Суддя Добропільського
міськрайонного суду ОСОБА_2
14.01.2013