Судове рішення #597893
Справа № 2-191 /07

Справа № 2-191 /07

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 

18 січня   2007 року  Ковельський міськрайсуд Волинської області в складі: головуючої - судді Луньової Т.М. при секретарі - Абрамчук І.Ю. з участю позивача ОСОБА_1 відповідача - ОСОБА_2

розглянувши в у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Ковелі цивільну справу за позовомОСОБА_1до ОСОБА_2 про про розірвання шлюбу, -

встановив:

Позивачка звернулась до суду з позовом в якому прохає розірвати шлюб зареєстрований між сторонами ІНФОРМАЦІЯ_1 року Ковельським відділом parс Волинської області.

В шлюбі сторони мають неповнолітню дитину - дочку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2року народження.

В обгрунтування позовних вимог позивачка покликається на ту обставину, що сімейні стосунки між сторонами так і не склались. Між подружжям часто виникали сварки, скандали, непорозуміння, що врешті призвело до розпаду сім*ї. Сторони понад рік не підтримують подружні стосунки, не проживають однією сім*єю і не ведуть спільного господарства. Відновлення подружніх відносин між сторонами неможливе, тому позивачка наполягає на розірванні шлюбу.

Позивачка в судовому засідані позов підтримала з підстав, зазначених у позовній заяві. Прохає шлюб між сторонами розірвати, судові витрати залишити за сторонами. Пояснила, що примирення між сторонами неможливе, оскільки відповідач перебуває у фактичних шлюбних відносинах з іншою жінкою, у зв*язку з чим примирення сторін неможливе. Оскільки сторони тривалий час не проживають разом, то рішення про розірвання шлюбу не потягне негативних наслідків для малолітньої дитини сторін.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав і не заперечує проти його задоволення. Ствердив обставини, якими позивачка обґрунтовує свої позовні вимоги.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши письмові докази у справі суд приходить до висновку, що позов підставний і підлягає задоволенню.

Факт реєстрації шлюбу стверджується свідоцтвом про шлюб, що мається в матеріалах цивільної справи.

Копією свідоцтва про народження доводиться той факт, що сторони мають неповнолітню дитину - дочку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2року народження.

В судовому засіданні встановлено, що шлюб між сторонами існує формально, впродовж тривалого часу сторони не проживають разом і не ведуть спільного господарства, відновити подружні стосунки   не бажають.

Враховуючи, що на утриманні позивачки залишається неповнолітня дитина суд приходить до висновку, що витрати, пов*язані з реєстрацією рішення суду в органах раце, слід покласти на відповідача у справі, звільнивши від таких позивачку.

На підставі ст. 15,30, 60, 62, 81, 174 212, 213, 215, 130, 224, 225 ЦПК України, ст. 110,112 Сімейного Кодексу України, суд -

 

вирішив:

Позов задовольнити повністю.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 і ОСОБА_2, зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 року Ковельському міському відділі parс Волинської області, актовий записНОМЕР_1.

Судові витрати залишити за сторонами.

Неповнолітня дитина сторін - дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження залишається проживати з позивачкою ОСОБА_1При реєстрації рішення суду про розірвання шлюбу в органах раце стягнути з відповідача ОСОБА_2 в користь держави мито в розмірі 17 грн., позивачку від сплати звільнити.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Волинськоі області через Ковельський міськрайсуд в наступному порядку: заява про апеляційне оскарження може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення; апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення набирає законої сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація