09.04.2014
227/1674/14-ц
У Х В А Л А
9 квітня 2014 року Суддя Добропільського міськрайонного суду Лаврушин О.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до виконкому Білицької міської ради, про визнання права власності в порядку спадкування,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до виконкому Білицької міської ради, про визнання права власності в порядку спадкування.
Позовну заяву слід залишити буз руху оскільки вона не відповідає вимогам ст.ст.119,121 ЦПК України.
З позовної заяви не зрозуміло, який спір є між позивачкою та відповідачем.
Докази в цій частині відсутні.
Згідно ЦК України, питання про відкриття та прийняття спадщини, вирішуються шляхом звернення до нотаріуса, а не шляхом визнання права власності на спадщину в судовому порядку за відсутності спору.
Якщо нотаріусом відмовлено у видачі свідоцтва про право на спадщину його рішення може бути оскаржено в судовому порядку.
Відповідно до ст.121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст.ст.119,120 ЦПК України, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
На підставі викладеного та керуючись ст.119,121 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до виконкому Білицької міської ради, про визнання права власності в порядку спадкування залишити без руху та надати позивачу строк для усунення зазначених недоліків 5 (п’ять) днів з дня отримання копії ухвали і попередити, що при не усуненні недоліків позовна заява буду повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.М. Лаврушин
09.04.2014