Справа № 2-79/2007р.
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 лютого 2007 року Бобринецький районний суд Кіровоградської області в складі:
головуючого-судді ОРІНКО В. В. при секретарі КУЦЕНКО Н.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Бобринець в залі судових засідань Бобринецького районного суду справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про збільшення розміру аліментів,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувсь до суду з позовом про збільшення розміру аліментів стягуваних з відповідача на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 з 25 грн. до 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.
В судовому засіданні позивач позов підтримала.
Відповідач позов визнав.
Суд, вислухавши сторони, вивчивши матеріали справи, приходить до слідуючого.
Згідно рішення Бобринецького райсуду від 07.12.2004 року відповідач платить аліменти на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 25 грн. щомісяця.
Вказаний розмір аліментів не забезпечує потреби дитини, так як є дуже не значним, тим тільки, що позивачка не працює із-за відсутності роботи, сім'я існує за рахунок підсобного господарства, а тому перебуває в матеріальній скруті.
Законом України "Про внесення змін до сімейного кодексу України щодо збільшення розміру аліментів на дітей" п.2 встановлено, що мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, за винятком випадків, передбачених ст.184 СК України.
Таким чином відповідач повинен сплачувати аліменти на утримання сина ОСОБА_3 не менше 30% прожиткового мінімуму, тобто від 558 грн., що становить 167,40 грн.
Відповідач має у власності земельний пай на території Рощахівської сільської Ради, працює, а тому має можливість сплачувати аліменти в значно більшому розмірі ніж 25 грн.
Керуючись ст.ст.209, 213, 215 ЦПК, 180, 182, 192 СК України, суд,-
ВИРІШИВ:
Збільшити розмір аліментів, присуджених з ОСОБА_2 за рішенням Бобринецького райсуду від 07.12.2004 року на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 до 1|4 заробітку /доходу/, але не менше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, щомісяця, до його повноліття, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_2, починаючи з набрання чинності рішення суду.
Заява про апеляційне оскарження може бути подана протягом 10 днів з часу проголошення рішення. Апеляційна скарга подається протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.