Судове рішення #595960
Справа № 2-а-17 2007 р

Справа № 2-а-17 2007 р.

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

24.01.2007 року Охтирський міськрайонний суд Сумської області в складі:

головуючого - судці                           -          КудінаА.М.

при секретарі                          -          Набоковій О.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Охтирка справу за адміністративним позовом

Управління праці та соціального захисту населення до

ОСОБА_1 про стягнення надмірно сплачених коштів, -

встановив:

24.11.2006 року позивач звернувся в суд із зазначеним позовом прохаючи стягнути з відповідача 123 грн. 62 коп. надмірно виплачених у вигляді житлових субсидій коштів.

В судовому засіданні представник позивача повідомив, що на даний час відповідачем сплачено пряму шкоду, в підтвердження чого надав копію квитанції.

Відповідач до суду не з'явився, про час і місце слухання справи повідомлений належним чином.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши письмові докази, суд вважає за необхідне відмовити у задоволенні позову.

Судом встановлено, що відповідачу на період з 01.10.2004 р. по 30.04.2005 року була надана субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на суму 324 грн. 58 коп., але в результаті проведеної відділом соціальних виплат перевірки даних наданих заявником та громадянами зареєстрованими на житловій площі за адресою: АДРЕСА_1, встановлено, що ними надана невірна інформація про доходи ,а саме: не надано відомості про доходи ОСОБА_2 у вигляді щомісячної благодійної допомоги з благодійного фонду Заліздортранс" за період з травня по вересень 2004 року на суму 264 грн. 96 коп., згідно довідки про доходиНОМЕР_1( а.с. 7). Приховання вказаної інформації призвело до надмірної виплати йому бюджетних коштів у вигляді житлових субсидій на суму 61 грн. 81 коп.

В ході розгляду даної справи по суті відповідач добровільно сплатив пряму шкоду в розмірі 61 грн. 81 коп., про свідчить копія квитанції залучена до матеріалів справи.

Виходячи з викладеного суд вважає доцільним відмовити позивачу у задоволенні його позовних вимог.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 159-162 КАС України, суд,-

ВИРІШИВ:

Відмовити управлінню праці та соціального захисту населення у задоволенні адміністративного позову про стягнення надмірно сплачених коштів з ОСОБА_1.

Постанова може бути оскаржене до Сумського апеляційного суду через Охтирський міськрайонний суд протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яку може бути подано протягом 10 днів з дня її проголошення.

Суддя                                                                                                  А.М.Кудін

З оригіналом згідно                                                                           /Підпис/

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація