РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(заочне)
2-3884/09
22 вересня 2009 року м. Київ
Печерський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді Макаренко Г.В.,
при секретарі Шалапуді Н.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача, в якому просить розірвати зареєстрований 10 листопада 1995 року Відділом реєстрації актів цивільного стану Печерського районного управління юстиції у м. Києві, актовий запис № 769, між ними шлюб, посилаючись на те, що спільне життя не склалось. /а.с.3.4/
В судове засідання з’явилась позивач.
Відповідач в судове засідання не з’явився, про час та місце його проведення повідомлявся належним чином, причини неявки суду не повідомив, заяв про розгляд справи у його відсутність до суду не надходило.
За таких обставин, з огляду на те, що в справі достатньо матеріалів про права і взаємовідносини сторін, суд, відповідно до ч. 4 ст. 169 ЦПК України, вважає можливим розглядати справу у відсутність відповідача на підставі наявних у справі даних і доказів та ухвалити по справі заочне рішення, оскільки позивач не заперечувала проти проведення заочного розгляду справи.
В судовому засіданні позивачка просила позов задовольнити та вказала, що примирення та збереження сім’ї неможливе.
Суд, заслухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, встановив, що сторони знаходяться в шлюбі, зареєстрованому 10 листопада 1995 року Відділом реєстрації актів цивільного стану Печерського районного управління юстиції у м. Києві, актовий запис № 769. Від шлюбу дітей не мають.
Відповідно до ч.2 ст.112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Судом встановлено, що між сторонами втрачене взаєморозуміння та почуття любові, примирення подружжя та збереження шлюбно-сімейних відносин між сторонами неможливе і суперечить інтересам подружжя.
Виходячи з вище зазначеного, суд вважає, що шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 слід розірвати.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.105, 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст.ст.3, 10, 11, 60, 169, 208, 209, 224-226 ЦПК України, суд ,-
вирішив:
Позов задовольнити.
Шлюб, зареєстрований 10 листопада 1995 року Відділом реєстрації актів цивільного стану Печерського районного управління юстиції у м. Києві, актовий запис № 769, між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 - розірвати.
Стягнути з ОСОБА_1 при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС держмито на користь держави в розмірі 17 (сімнадцять) грн. 00 коп., ОСОБА_2 від витрат звільнити.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подається Апеляційному суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва.
Суддя:
- Номер: 6/522/417/18
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-3884/09
- Суд: Приморський районний суд м. Одеси
- Суддя: Макаренко Г.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.05.2018
- Дата етапу: 18.05.2018