Судове рішення #59586718


ВІННИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

_________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 лютого 2011 р.                                                  Справа № 2а/0270/207/11


Суддя Вінницького окружного адміністративного суду О.М.Чудак, розглянувши в порядку частини першої статті 40 Кодексу адміністративного судочинства України матеріали адміністративної справи за позовом Вінницького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Світанок»про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені

ВСТАНОВИВ :


19 січня 2011 року Вінницьке обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів (Фонд) звернулося в суд з позовом до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Світанок» (СТОВ «Світанок») про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені в розмірі 11171 грн 12 коп.

Ухвалою Вінницького окружного адміністративного суду від 21 січня 2011 року відкрито провадження і адміністративна справа призначена до розгляду.

21 лютого 2011 року через канцелярію суду за вхідним №4427 від повноважного представника позивача ОСОБА_1 (доручення на а.с. 21) надійшла заява з проханням закрити провадження у справі, оскільки заборгованість СТОВ «Світанок» погашена (а.с. 26).

На підтвердження обставин, що слугували підставою відмови від позову, представником додано копію доходного рахунку спец фонду Державного бюджету України (а.с. 27-28).

СТОВ «Світанок» свого представника в судове засідання не направили. 21 лютого 2011 року через канцелярію суду за вхідним №4511 надіслали заяву з проханням розглянути справу без їх участі. Також зазначили, що заборгованість ними погашена, що підтверджується платіжним дорученням №71 від 11 лютого 2011 року на загальну суму 11171 грн 12 коп. (а.с. 29-30).

Таким чином, судом застосовано вимоги частини першої статті 41 Кодексу адміністративного судочинства України (КАС України), відповідно до яких у разі неявки у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Отже, розглянувши надані документи, матеріали справи, суд дійшов висновку про задоволення заяви виходячи з такого.

Частиною першою статті 51 КАС України передбачено, що крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду.

Відповідно до частини першої статті 136 КАС України позивач може відмовитися від адміністративного позову, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.

Згідно положень пункту 2 частини першої статті 157 КАС України, суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.

Враховуючи те, що подана позивачем заява приєднана до матеріалів справи, сама відмова Вінницького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів від адміністративного позову не суперечить закону і не порушує чиї-небудь права, свободи або інтереси, відповідає правовому становищу позивача у справі, суд заяву приймає, а відтак, провадження у справі підлягає закриттю.

На підставі викладеного статтями 51, 136, 157, 165, 186, 254 КАС України, суд


УХВАЛИВ :


провадження у справі за позовом Вінницького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Світанок» про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені, - закрити.

Роз’яснити позивачу, що повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.

Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 КАС України.

Відповідно до ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.



Суддя                                                            Чудак Олеся Миколаївна


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація