ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
11.07.06 Справа№ 5/2064-29/191а
Суддя М. Синчук, розглянувши матеріали справи
за позовом: | Державної податкової інспекції у Мостиському районі, м. Мостиська, |
до відповідача: | Товариства з обмеженою відповідальністю “Галключ”, с. Завада, |
про: | припинення юридичної особи, |
визнав подані матеріали достатніми для відкриття провадження по справі.
Керуючись ст.ст. 104, 105, 106, 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
У Х В А Л И В:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду і відкрити провадження в адміністративній справі.
2. Судовий розгляд призначити на 24.07.06 о 11:20
3. Участь в судовому засіданні представників сторін визнається обов’язковою.
4. Запропонувати відповідачу подати суду документально обгрунтовані заперечення проти заявленого позову.
Процесуальні права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі –рівні. Особи, які беруть участь у справі, мають право: знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; знайомитися з матеріалами справи; заявляти клопотання і відводи; давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім того, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду, відмовитися від адміністративного позову.
Відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Повноваження представників сторін повинні бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видається юридичною особою, підписом керівника з прикладенням печатки цієї юридичної особи). У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівником або засновниками –наказ, рішення, розпорядження, протокол тощо (або засвідчені належним чином витяги з них), які підтверджують службовий статус представника.
Учасникам процесу разом з поданими копіями доказів, слід представляти оригінали таких письмових доказів – для огляду в судовому засіданні.
Відповідно до вимог п. 5 ст. 107 КАС України відповідачу надсилається копія ухвали про відкриття провадження у справі, копія позову та доданих до нього документів.
Суддя Синчук М.М.