Справа № 2-270 2007 p.
РІШЕННЯ
І М'Я М УКРАЇНИ
30 січня 2007 р. Уманський міськрайонний суд, Черкаської області
в складі: головуючої-судді Бурлака В.І. при секретарі Шаповал Н.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Умані справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання осіб втратившими право на житло
встановив:
ОСОБА_1 є власником будинку АДРЕСА_1.
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом про визнання ОСОБА_2 та ОСОБА_3 втратившими право на житло в будинку, АДРЕСА_1, посилаючись на те, що відповідачі прописані в даному будинку, але не проживають з липня 2005 року, угоди з нею не укладали і плати за житло не вносять.
Відповідачі позов визнали.
Позивачка в судовому засіданні пояснила, що ОСОБА_2 перебуває в шлюбі з її сином ОСОБА_4, вона прописала сім'ю сина на житлову площу будинку АДРЕСА_1, після розпада сім'ї, ОСОБА_2 разом з своєю дорослою донькою проживають по АДРЕСА_2, але добровільно виписатися з її житлової площі не бажають.
ОСОБА_2 позов визнала та пояснила, що дійсно вона не проживає в будинку позивачки з червня 2005 року, оплату не проводить, так як вважає винним в розпаді сім'ї, сина позивачки, тому вона і не проживає на спірній житловій площі.
ОСОБА_3 позов визнала і підтвердила, що з червня 2005 року, в будинку АДРЕСА_1 вони з матір'ю не проживають.
Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення сторін, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, оскільки відповідачі не проживають більше шести місяців, без поважної причини, в будинку АДРЕСА_1, наміру повернутися проживати в дане житло не мають, договору про порядок користування житловою площею та оплату за нього не складали, підстав вважати причину не проживання поважною не має.
Відповідно ст. 163, 71 ЖК України, керуючись ст. 10,60,88,213-215, 218 ЦПК України, суд -
вирішив:
Позов задоволити.
Визнати ОСОБА_2, ОСОБА_3 втратившими право на житло в будинку АДРЕСА_1.
Стягти судовий збір на користь держави з ОСОБА_2та ОСОБА_3 по 4 грн. 25 коп. з кожної.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів, після проголошення, а апеляційну скаргу - протягом 20 днів, після подання заяви про апеляційне оскарження.