Судове рішення #594658
Справа № 3-1483/2007

Справа № 3-1483/2007

           ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ            У КРАЇН И

05 лютого 2007 року                                                                                              м. Каховка

Суддя Каховського міськрайонного суду Херсонської області Захарова В.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, матеріали якої надійшли від ДПС м.Таврійськ про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, 1976 року народження, громадянина України, мешканця м.Каховка, АДРЕСА_1, працюючого ІНФОРМАЦІЯ_1, за ст. 122 ч.1 КУпАП,

встановив:

18.01.2007р. у нічний час в м.Каховка по вул. К.Лібкнехта ОСОБА_1., керував автомобілем Фольцваген, державний номер НОМЕР_1 в порушення п. 12.9 «б» Правил дорожнього  руху,   перевищив  встановлену  максимальну  швидкість  на  24 км/год., про що складено протокол, з яким винний ознайомлений.

На виклик суду правопорушник не з'явився, належним, чином сповіщений. Клопотань про відкладення справи не надходило,     Керуючись ст. 122 ч.1, 268, 280, 283 КУпАП,     

              ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1      притягнути      до      адміністративної відповідальності і застосувати адміністративне стягнення - штраф у розмірі 10 грн. Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація