ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
категорія статобліку 6.14
справа № 2-а-9177/09/0470
У Х В А Л А
18 серпня 2009 року м. Дніпропетровськ
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Врони О.В.
при секретарі с/з Шенкунісі А.О.
за участю представників сторін
від позивача ОСОБА_1. довіреність №ІНФОРМАЦІЯ_1 від 01.07.09.
представник відповідача в с/з не з'явився про дату, час та місце повідомлений належним чином
розглянувши у судовому засіданні клопотання Державної інспекції з контролю за цінами в Дніпропетровській області про відмову від позову в адміністративній справі № 2-а-9177/09/0470
за позовом Державної інспекції з контролю за цінами в Дніпропетровській області
до приватного підприємства «Мегасервіс»
про стягнення економічної санкції,-
в с т а н о в и в:
Державна інспекція з контролю за цінами в Дніпропетровській області звернулась до суду з адміністративним позовом до приватного підприємства «Мегасервіс» про стягнення економічної санкції.
В судовому засіданні представник позивача подав до суду клопотання, в якому позивач відмовляється від адміністративного позову, в зв'язку з повною сплатою відповідачем суми економічної санкції та просить суд закрити провадження у справі.
Оскільки дії позивача не суперечать закону, не порушують чиї-небудь права свободи та інтереси суд вважає за необхідне прийняти відмову від адміністративного позову
Відповідно до п.2 ч.1 ст. 157 КАС України, суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмову прийнято судом.
На підставі викладеного, керуючись п.2 ч.1 ст.157 КАС України, суд, -
у х в а л и в:
Відмову від позову Державної інспекції з контролю за цінами в Дніпропетровській області - прийняти.
Провадження в адміністративній справі за позовною заявою Державної інспекції з контролю за цінами в Дніпропетровській області до приватного підприємства «Мегасервіс» про стягнення економічної санкції - закрити.
Роз'яснити позивачу, що повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається .
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд в порядку встановленому ст.186 КАС України
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано, а у разі її подання - після закінчення строку на подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не буде скасовано, набирає законної сили після закінчення розгляду справи апеляційним судом.
Суддя О.В. Врона