Справа № 22- 508 Суддя 1-ої інстанції Сенько Л.Ю.
Категорія 44 Доповідач - Оніщук В.В.
УХВАЛА
02.02.2007 року м. Вінниця
Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Вінницької області Оніщук В.В., вирішуючи питання про прийняття до розгляду апеляційним судом апеляційної скарги управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради на рішення Жмеринського міськрайонного суду у Вінницької області від 28.11.2006 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради про стягнення недоплаченої разової щорічної грошової допомоги ,-
встановив:
До апеляційного суду Вінницької області надійшли заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга на рішення Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області від 28.11.2006 року, які подані управлінням праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради до суду 1-ої інстанції, при цьому заява надійшла 11.12.06 року, апеляційна скарга 27.12.06 року.
Відповідно ч. 1 ст.294 ЦПК України, заява про апеляційне оскарження рі шення суду 1-ої інстанції може бути подана протягом десяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадця- ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Відповідно ч.4 ст. 295 ЦПК України, апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Оскільки заява про апеляційне оскарження рішення суду подана після закінчення строку на її подання, і скаржник не ставить питання про його поновлення, то заяву про апеляційне оскарження та апеляційну скаргу слід залишити без розгляду відповідно до вимог ч. З ст.294 ЦПК України.
Керуючись ст. 294 ЦПК України,-
ухвалив:
Заяву про апеляційне оскарження та апеляційну скаргу управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради на рішення Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області від 28.11.2006 року залишити
без розгляду .
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановления та може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги до Верховного Суду України протягом двох місяців .