Судове рішення #592926
ВІЙСЬКОВИЙ СУД СІМФЕРОПОЛЬСЬКОГО ГАРНІЗОНУ

ВІЙСЬКОВИЙ   СУД   СІМФЕРОПОЛЬСЬКОГО   ГАРНІЗОНУ

 

ВИРОК

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

12 лютого 2007 року                                                                                          м. Сімферополь

Військовий суд Сімферопольського гарнізону під головуванням судді Сенька М.Ф., при секретарі Бордуленко М.Ю, за участю обвинувача - помічника військового прокурора Євпаторійського гарнізону лейтенанта юстиції Феленка Ю.А. та підсудного ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду кримінальну справу за обвинуваченням старшого матроса військової частини А 1100

ОСОБА_1, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 у в селі Плодородие, Михайлівського району, Запорізької області, громадянина України, з середньо - спеціальною освітою, одруженого, який має на утриманні малолітню дитину, раніше не судимого, призваного на військову службу в квітні 2006 року Василівсько-Михайлівськими районним віськовим комісаріатом Запорізької області, стосовно якого обрано запобіжний захід у вигляді нагляду- командування військової частини А 1100

у вчиненні злочину, передбаченого ст. 185 ч.1 КК України.

Судовим слідством, військовий суд

встановив:

ОСОБА_1 14 січня 2007 року в потязі № 342 «Москва - Євпаторія» біля 6 години таємно викрав у громадянина ОСОБА_2 мобільний телефон NOKIA - 3250 і зарядний пристрій до нього загальною вартістю 1300 грн. (телефон - 1270 грн., зарядний пристрій - 30 грн.).

В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 винним себе у скоєному визнав повністю, про обставини злочину дав показання, які за змістом відповідають викладеному вище і пояснив, що викрав телефон для власного використання.

Показання підсудного відповідають фактичним обставинам справи і ці обставини їм не оспорюються.

Суд, оскільки проти цього не заперечували учасники судового розгляду, визнав недоцільними дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи, які ніким не оспорювались.

Оскільки ОСОБА_1 14 січня 2007 року таємно викрав майно громадянина ОСОБА_2 вартістю 1300 грн., то суд такі його дії кваліфікує за ст. 185 ч. 1 КК України.

При призначенні покарання підсудному суд в якості обставини, що пом'якшуює покарання визнає його щире каяття. При цьому суд відмовляє у визнанні такими обставинами явку підсудного з повинною та відшкодування потерпілому завданих збитків, оскільки вони не знайшли свого підтвердження в судовому засіданні.

Крім того, суд враховує, що ОСОБА_1 до кримінальної відповідальності притягується вперше, до призову на військову службу ні в чому гідному осуду помічений не був, працював, з місця роботи, співслужбовцями та командуванням характеризувався виключно позитивно.

Виходячи з аналізу наведених обставин, з урахуванням особи підсудного та його матеріального стану суд приходить до висновку про можливість призначити ОСОБА_1у мінімальне покарання передбачене санкцією ст. 185 ч. 1 КК України і вважає, що таке покарання буде необхідним і достатнім для виправлення його поведінки.

 

Керуючись ст.ст. 321- 323 КИК України, військовий суд

засудив:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні злочину передбаченого ст. 185 ч. 1 КК України, на підставі якої призначити йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 510 (п'ятсот десять ) грн.

Речові докази після набрання вироком законної сили:

мобільний телефон NOKIA - 3250, серійний номер НОМЕР_2, зарядний пристрій до нього, а також гарантійний талон НОМЕР_1 - передати власнику ОСОБА_2.

Міру запобіжного заходу відносно засудженого ОСОБА_1 нагляд командування військової частини А 1100 скасувати.

На вирок сторонами може бути подана апеляція до військового апеляційного суду Військово-Морських Сил через військовий місцевий суд Сімферопольського гарнізону протягом п'ятнадцяти днів з моменту його проголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація