Справа №3 – В – 18/2009 р.
П О С Т А Н О В А
18 серпня 2009 року суддя Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області ОСОБА_1 розглянувши подання Крюківського РП КВІ УДДУ ПВП в Полтавській області ОСОБА_2 про заміну ОСОБА_3 40 годин громадських робіт, адміністративним арештом, -
В С Т А Н О В И В:
Постановою Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області від 23.06.2009 року, ОСОБА_3 визнаний винним у вчинені адміністративного правопорушення передбаченого статтею 130 ч.1 КпАП України і накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді 40 годин громадських робіт.
Постанова суду направлена для виконання до Крюківського РП КВІ УДДУ ПВП в Полтавській області.
05.08.2009 року інспектор Крюківського РП КВІ УДДУ ПВП в Полтавській області ОСОБА_2 звернувся з поданням про заміну ОСОБА_3 40 годин громадських робіт, адміністративним арештом, оскільки останній двічі, 14.07. та 21.07.2009 року за їх викликом не з”являвся, за місцем проживання не проживає, зі слів матері відомо, що її син майже як півроку за вказаною адресою не проживає. Відомо, що нібито мешкає в с.Садки
В суд ОСОБА_3 не з”явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином судовою повісткою, причини неявки до суду не повідомив, письмових заперечень на адресу суду не надав.
Главою 30 – А КпАП України визначається порядок провадження про виконання постанови про застосування громадських робіт.
Статтею 321 – 4 КП АП України передбачені наслідки ухилення особи від відбування громадських робіт, а саме: у разі ухилення порушника від відбування громадських робіт постановою судді невідбутий строк громадських робіт може бути замінено адміністративним арештом з розрахунку один день арешту за п”ять годин громадських робіт, але не більше як на п”ятнадцять днів.
Як вбачається з матеріалів справи №95/2009 р. заведеної на ОСОБА_3, останній двічі, на 14.07., та 21.07.2009 року викликався до інспекції для вирішення питання з приводу відбування громадських робіт призначених судом. Однак правопорушник на вказані дати не з”являвся, про причини неявки не повідомив.
Зі слів матері ОСОБА_4 її син, майже як півроку не проживає за місцем проживання, ІНФОРМАЦІЯ_1 і в діійсний час мешкає в с.Садки, до неї він не з”являється.
Отже, оцінюючи наявні матеріали справи, дослідивши всебічно і повно всі обставини справи в їх сукупності, враховуючи, що ОСОБА_3 будучи визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст.130 ч.1 КпАП України та на нього накладено відповідне адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт всіляко ухиляється від їх виконання, на виклики КВІ не з”являється, керуючись законом і правосвідомістю, суд приходить до висновку про необхідність заміни ОСОБА_3 40 годи громадських робіт призначених за постановою Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області від 23.06.2009 року, адміністративним арештом строком на 8 діб.
Керуючись ст.ст.130 ч.1, 321 – 4 КпАП України, -
П О С Т А Н О В И В:
Подання інспектора Крюківського РП КВІ УДДУ ПВП в Полтавській області ОСОБА_2 про заміну ОСОБА_3 40 годи громадських робіт, адміністративним арештом – задовольнити.
ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, проживаючий: ІНФОРМАЦІЯ_4; не працює, міру адміністративного стягнення у вигляді 40 годин громадських робіт, призначених за постановою судді Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області від 23.06.2009 року за ст.130 ч.1 КпАП України, замінити адміністративним арештом строком на 8 (вісім) діб.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду Полтавської області через Крюківський районний суд м.Кременчука Полтавської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: