2-68/2007p.
РІШЕННЯ
Іменем України
23 січня 2007 року Бершадський районний суд
Вінницької області
В складі головуючого Гуцола В.І.
при секретарі Гончар С.С.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Бершадь цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,
встановив:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом про стягнення аліментів з ОСОБА_2, посилаючись на те, що ІНФОРМАЦІЯ_1 вони з відповідачем зареєстрували шлюб. Від спільного шлюбу мають неповнолітніх дітей: дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 та дочку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, які проживають з нею і знаходяться на її утриманні. Відповідач не надає на утримання дітей ніякої допомоги. Вона в даний час не працює і знаходиться у відпустці по догляду за дитиною. Просить стягувати з відповідача аліменти на утримання дітей в розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку (доходу) та на її утримання в розмірі 1/6 частини всіх видів його заробітку (доходу), щомісячно.
Відповідач ОСОБА_2 позов визнав повністю, не заперечує проти його задоволення.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Матеріалами справи встановлено, що подружжя разом не проживає. Діти знаходяться на утриманні матері. Відповідач на утримання дочок не надає ніякої допомоги. Позивачка перебуває у відпустці по догляду за дитиною, потребує матеріальної допомоги.
У відповідності до ст. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття.
Згідно ст. 84 СК України дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка - батька дитини до досягнення дитиною трьох років.
Таким чином, визнання відповідачем пред'явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Керуючись ст.ст. 180-183 СК України, ст.ст. 130, 174 ЦПК України,
2
Прийняти визнання позову відповідачем.
Позовну заяву ОСОБА_1 задовільнити повністю.
Стягувати з ОСОБА_2, жителя АДРЕСА_1, аліменти на користь ОСОБА_1 на утримання дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 та дочки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 в розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку (доходу), але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини певного віку, на кожну дитину, щомісячно, починаючи з 3 січня 2007 року до повноліття старшої.
Стягувати з ОСОБА_2 аліменти на утримання ОСОБА_1 в розмірі 1/6 частини всіх видів заробітку (доходу) до досягнення меншою дитиною трьохрічного віку, щомісячно, починаючи з 3 січня 2007 року.
Стягнути з ОСОБА_2 51грн. державного мита в рахунок держави.
Стягнути з ОСОБА_2 7грн. 50коп. на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, на користь державного підприємства „Судовий інформаційний центр" за реквізитами: одержувач -територіальне управління державної судової адміністрації у Вінницькій області, банк одержувача -УДК у Вінницькій області, код ЗКПО 26286152, МФО 802015, р/р 35225011000080.
Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк 20 днів, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Вінницької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.