Справа №2-63/07 РІШЕННЯ
Іменем України.
06 лютого 2007 р. Чутівський районний суд Полтавської області
в складі: головуючого - судді Антонова А.А.,
при секретарі - Замчій Л.І., розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду в смт. Чутове справу за позовом ОСОБА_1 до Артемівської селищної ради Чутівського району Полтавської області та третьої особи Чутівської державної нотаріальної контори про виділення часток у майні, що перебуває на праві спільної сумісної власності, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Артемівської селищної ради Чутівського району Полтавської області та третьої особи Чутівської державної нотаріальної контори про виділення часток у майні, що перебуває на праві спільної сумісної власності.
В попередньому судовому засіданні позивач позов підтримав повністю.
Відповідач - Артемівська селищна рада Чутівського району Полтавської області, надала суду заяву, в якій позов визнала і не заперечує проти його задоволення, просить справу розглянути без участі її представника.
Третя особа - Чутівська державна нотаріальна контора, надала суду заяву, в якій позов визнала і не заперечує проти його задоволення, просить справу розглянути без участі її представника.
Виходячи з вищевикладеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового розгляду.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав
З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1 разом із батьками ОСОБА_2 та ОСОБА_3 проживав Чутівського району Полтавської області АДРЕСА_1. ІНФОРМАЦІЯ_1 р. отримали свідоцтво на право власності на вищевказане житло відповідно до Закону України „Про приватизацію державного житлового фонду". Дана квартира належить їм на праві спільної сумісної власності. ІНФОРМАЦІЯ_2 р. померла ОСОБА_3., а ІНФОРМАЦІЯ_3 р. помер ОСОБА_2. Для оформлення спадщини після померлих батьків потрібно визначити розмір часток кожного співвласника у майні.
Враховуючи, що при житті ОСОБА_2 та ОСОБА_3. розмір часток у квартирі між співвласниками визначений не був, суд вважає, що розмір часток позивача та померлих ОСОБА_2 та ОСОБА_3. у спільній сумісній власності на житло є рівним.
Керуючись ст.ст. 10-11, 57-60, 130, 174, 212-213, 215 ЦПК України, ст.ст. 355-356, 368, 372, ЦК України, ст.ст. 48, 55 Закону України «Про власність», ст. 8 Закону України „Про приватизацію державного житлового фонду", п.п. 1, 2, 5 постанови Пленуму Верховного Суду України № 20 від 22.12.1995 р. «Про судову практику у справах за позовами про захист права приватної власності", суд, -
вирішив:
Позов ОСОБА_1 до Артемівської селищної ради Чутівського району Полтавської області та третьої особи Чутівської державної нотаріальної контори про виділення часток у майні, що перебуває на праві спільної сумісної власності задовольнити.
Визнати за ОСОБА_1, ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_3 р., та ОСОБА_3, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 p., право спільної часткової власності із закріпленням за кожним з них по 1/3 частині квартириАДРЕСА_1Чутівського району Полтавської області.
Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Полтавської області через Чутівський районний суд. Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.