Судове рішення #59133208

13.05.2014

У Х В А Л А справа №482/850/14-а

13 травня 2014 року м. Нова Одеса

Суддя Новоодеського районного суду Миколаївської області Гажа О.П., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до УДАІ УМВС України в Миколаївській області

про

скасування постанови про адміністративне правопорушення ПС1 №641153 від 23.04.2014 року про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу, -

В С Т А Н О В И В :

29.04.2014 року на розгляд Новоодеського районного суду надійшов вищевказаний адміністративний позов.

Ухвалою судді Новоодеського районного суду від 05.05.2014 року вищевказаний позов, у відповідності до ст.108 КАС України, залишено без руху, так як він не відповідав вимогам ст.106 КАС України, не був оплачений судовим збором, з наданням позивачу строку для усунення недоліків до 12.05.2014 року.

Недоліки зазначені суддею в ухвалі від 05.05.2014р. до зазначеного терміну позивачем не усунуті.

За таких обставин, на підставі ст.108 ч.3 п.1 КАС України, вказаний адміністративний позов слід повернути позивачу.

Керуючись ст.108 ч.3 п.1 КАС України, -


У Х В А Л И В :

Адміністративний позов ОСОБА_1 до УДАІ УМВС України в Миколаївській області про скасування постанови про адміністративне правопорушення ПС1 №641153 від 23.04.2014 року про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу, - повернути позивачу.

Повернення адміністративного позову не позбавляє позивача права повторного звернення до адміністративного суду, в порядку встановленого законом.

Ухвала про повернення позову набирає законної сили після закінчення строку на її апеляційне оскарження.

Ухвала про повернення позову може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду через Новоодеський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги, яка подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя:




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація