Судове рішення #59133201

13.01.2013

Справа № 482/102/13-п

П О С Т А Н О В А

Іменем України

30 січня 2013 року м. Нова Одеса

Суддя Новоодеського районного суду Миколаївської області Гажа О.П., за участю ОСОБА_1, розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення, які надійшли від начальника ВДАІ Новоодеського РВ УМВС України в Миколаївській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, тимчасово не працює, за скоєння правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 3 КУпАП,-

В С Т А Н О В И В:

12 січня 2012 року близько 14 годин 15 хвилин в м. Нова Одеса, по вул. Леніна, працівниками ДАІ був зупинений водій ОСОБА_1, який в порушення вимог п. 2.5 Правил дорожнього руху України, керував автомобілем “ Ваз-2101 ”, державний реєстраційний номер НОМЕР_1, який належить на правах власності ОСОБА_2, з явними ознаками алкогольного сп’яніння (тремтіння рук, запах алкоголю з ротової порожнини, почервоніння очей). Від огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку ОСОБА_1 відмовився в присутності двох свідків.

ОСОБА_1 в суді визнав факт цього правопорушення і факт вживання ним в цей день алкогольних напоїв.

Крім визнання правопорушником своєї провини, така знайшла своє підтвердження в матеріалах справи і доводиться протоколом про адміністративне правопорушення, який, відповідно до ст. 251 КУпАП, є джерелом доказів.

Вислухавши пояснення ОСОБА_1, які він дав суду і визнання ним своєї провини, дослідивши обставини справи шляхом перевірки їх письмовими доказами, суд приходить до висновку, що вина ОСОБА_1 в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 3 КУпАП доведена, оскільки ОСОБА_1 на протязі адміністративного року тричі притягувався до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Таким чином, ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст. 130 ч. 3 КУпАП.

Санкцією ч.3 ст.130 КУпАП передбачено накладення покарання : для водіїв - у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами на строк до десяти років з оплатним вилученням транспортного засобу і на інших осіб – оплатне вилучення транспортного засобу.

З обставин справи вбачається, що ОСОБА_1 керував транспортним засобом, який не належить йому на праві приватної власності.

Ст.. 41 Конституції України передбачено непорушність права власності.

Враховуючи те, що ОСОБА_1 не належить вищевказаний транспортний засіб на правах власності, а також відсутні відомості, які ідентифікують цей транспортний засіб, яким керував ОСОБА_1, суд приходить до висновку про відсутність підстав для застосування оплатного вилучення транспортного засобу.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 33-35 221, 248-249, 252, 276, 280, 283-284 КУпАП, суд,-

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 3 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами на строк 2 (два) роки без оплатного вилученням транспортного засобу.

Постанова судді набирає чинності після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протеста прокурора на цю постанову, якщо таку скаргу або протест не було подано.

Постанова судді може бути оскаржена або опротестована прокурором протягом 10 днів з дня винесення до апеляційного суду Миколаївської області через Новоодеський районний суд Миколаївської області.

Суддя:











Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація