Судове рішення #5911451

Спр.№ 3-796/09

                    П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

      08.09.2009 року суддя Корецького районного суду Павловський В.К., розглянувши матеріали, які надійшли від Гощанської МДПІ Рівненської області про притягнення до адміністративної відповідальності

    гр. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителку м.Корець вул. Максима Кривоноса 8, Рівненської області, головного бухгалтера Райспоживспілки,

        - за ч.1  ст.155-1 КУпАП                      

                      в с т а н о в и в:

    10.07.2009 року гр. ОСОБА_1, в с.Морозівка порушила п. 1, 9, 12 ст.3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями, чим скоєно правопорушення передбачене  ч.1 ст.155-1 КупАП.

Такаж 10.07.2009 року в с.Весняне порушила п. 1, 9, 12 ст.3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями, чим скоєно правопорушення передбачене  ч.1 ст.155-1 КупАП.  

Постановою судді Корецького районного суду від 08.09.2009 року два матеріали про притягнення  ОСОБА_1П, до адмінвідповідальності за вказаними статтями об`єднані в одне провадження.

    Крім того вчинення правопорушеннь підтверджується даними протоколів серія АС №410155, АС №410153 про адміністративне правопорушення від 25 серпня 2009 року, та поясненням правопорушника в якому вона вину свою визнає повністю.

По місцю роботи та прожавання ОСОБА_1 зарекомендувала себе з позитивної сторони.

Згідно ст.36 КпАП України, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою),стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

Враховуючи наведене, суд дійшов висновку що ОСОБА_2, вчинила правопорушення передбачене ч.1 ст.155-1, та вирішив накласти на її адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

 

 На підставі наведеного, ч.1 ст.155-1, та керуючись ст. ст. 36, 283 – 285 КпАП України, суд -

п о с т а н о в и в:

    ОСОБА_1 за скоєні правопорушення передбачені ч.1 ст.155-1 КУпАП піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в сумі 85 (вісімдесят п`ять) грн..  

               

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Рівненської області через Корецький районний суд протягом десяти діб з дня її винесення.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація