Судове рішення #59073065


У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху


м.Вінниця

13 березня 2012 р.                                                  Справа № 2а/0270/1108/12


Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Жернаков Михайло Володимирович, розглянувши матеріали позовної заяви:

за позовом:           ОСОБА_1

до:                     Головного Управління Державного казначейства України у Вінницькій області, управління Пенсійного фонду України у Немирівському районі Вінницької області, третя особа: Немирівське ВРЕР УДАЇ ГУМВС України у Вінницькій області

про:                     про стягнення заборгованості


В С Т А Н О В И В :

          

До Вінницького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Головного управління Державного казначейства України у Вінницькій області, управління Пенсійного фонду України у Немирівському районі Вінницької області, третя особа: Немирівське ВРЕР УДАЇ ГУМВС України у Вінницькій області про стягнення заборгованості.

Ознайомившись з позовною заявою та доданими матеріалами, вважаю, що зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Статтею 104 Кодексу адміністративного судочинства (далі - КАС) України передбачено право на звернення до адміністративного суду. Відповідний позов подається до адміністративного суду у формі письмової позовної заяви, яка повинна відповідати загальним вимогам, що встановлені статтею 106 КАС України.

Норми статті 106 КАС України не містять виключень і поширюють на всі випадки звернення до суду з позовною заявою, у зв'язку з чим недотримання положень статті свідчить про невідповідність позовної заяви вимогам Закону.

Відповідно до частини 2 статті 106 КАС України, на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.

Проте, в порушення даної норми, позивачем не додано доказів на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, та не зазначено причин неможливості подання таких доказів.

Частиною 3 статті 106 КАС України передбачено, що до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. До позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Однак, позивачем до позовної заяви не додано документу про сплату судового збору та не надано доказів звільнення від його сплати.

Відповідно до частини першої статті 4 Закону України «Про судовий збір», судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Враховуючи вищевикладене, за правилами визначеними частиною першою статті 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених в статті 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє позивача та надає йому строк для усунення недоліків.

Керуючись ст. ст. 17, 104, 106, 108, 165, 185, 186, 254 КАС України,


У Х В А Л И В :


1. Позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Державного казначейства України у Вінницькій області, управління Пенсійного фонду України у Немирівському районі Вінницької області, третя особа: Немирівське ВРЕР УДАЇ ГУМВС України у Вінницькій області про стягнення заборгованості залишити без руху.

2. Надати строк для усунення недоліків до 21.03.12 р., шляхом надання суду доказів сплати судового збору у встановленому порядку та розмірі а також доказів на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги.

3. Дану ухвалу направити позивачу.


Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 КАС України.

Відповідно до ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.



Суддя (підпис)          Жернаков Михайло Володимирович

Копія вірна:

Суддя:


Секретар:




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація