Судове рішення #5903879

№ 2-840/08

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

23 грудня 2008 року Криничанський районний суд Дніпропетровської області у

складі:     головуючого     Цаберябого Б.М. ,

при секретарі     Янченко Л.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в с. Кринички справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,

ВСТАНОВИВ:

Сторони мають дитину - ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  яка перебуває на утриманні позивачки,  а відповідач допомоги позивачці на утримання дитини не надає. Тому позивачка просить стягувати на її користь з відповідача аліменти на утримання дитини у розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку до повноліття дитини.

Відповідач позовні вимоги і пояснив,  що він не заперечує проти стягнення з нього аліментів на утримання доньки.

Оцінивши докази по справі суд вважає,  що вимоги позивачки мають бути задоволені,  бо відповідач не виконує покладений на нього  ст. 180 СК України обов'язок по утриманню дитини. Тому суд,  на підставі  ст.  ст.  181,  182 СК України,  вважає необхідним покласти на відповідача обов'язок по сплаті аліментів на користь позивачки на утримання дитини у частці від заробітку,  як те передбачено  ст. 183 СК України. А задоволення позову,  за правилами  ст.  ст. 88,  367 ЦПК України,  покладає на відповідача обов'язок по сплаті судових витрат та обумовлює допущення рішення суду до негайного виконання.

Керуючись  ст.  ст.  15,  60, 214, 215 ЦПК України,  суд -

ВИРІШИВ:

 Стягувати щомісячно з ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_2,  уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3,  скотаря ТОВ «ЮМ-Ватутіно»,  проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_4,  на користь ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_5,  зареєстрованої ІНФОРМАЦІЯ_6,  фактично проживаючої ІНФОРМАЦІЯ_4,  аліменти на утримання дитини - ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  у розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку,  але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку,  до повноліття дитини,  починаючи стягнення з 01 грудня 2008 року.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 7 грн. 50 коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави 51 грн. судового збору.

Рішення про стягнення аліментів в межах платежів за один місяць допустити до негайного виконання.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через Криничанський районний суд шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги з подачею її копії до апеляційного суду Дніпропетровської області або в порядку ч. 4  ст.  295 ЦПК України.

  • Номер: 6/648/50/17
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-840/08
  • Суд: Білозерський районний суд Херсонської області
  • Суддя: Цаберябий Б.М.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 23.06.2017
  • Дата етапу: 03.07.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація