Судове рішення #58967257

Справа № 338/673/13-к

Провадження № 11-кп/779/201/2014

Категорія ч. 2 ст. 190 КК України

Головуючий у І інстанції Шишко О. А.

Суддя-доповідач ОСОБА_1


У Х В А Л А


11 липня 2014 року м. Івано-Франківськ

Суддя Судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Івано-Франківської області ОСОБА_1, розглядаючи матеріали кримінального провадження за апеляційними скаргами прокурора та представника потерпілого на вирок Богородчанського районного суду від 30 квітня 2014 року щодо ОСОБА_2 за ч. 1 ст. 190 та ч. 2 ст. 190 КК України, ОСОБА_3 за ч. 1 ст. 190 КК України

в с т а н о в и в :

Суддею-доповідачем у справі визначено мене.

Отримавши вказані матеріали, як суддя-доповідач, я виходив з того, що хоч і добре знаю ще з 2000 року матір обвинуваченого ОСОБА_2, котра була приблизно біля пів року секретарем судового засідання у мене як судді, після до 2010 року працювали разом у Івано-Франківському міському суді, а її сина знаю тільки з вигляду, хоч з ним ніяких відносин не мав, давно і добре знаю представника потерпілого, з яким у мене були чисто службові нормальні стосунки як зі суддею апеляційного суду, після виходу у відставку працює адвокатом, а його сина знаю тільки з вигляду, і що оскільки з учасниками кримінального провадження особливих стосунків у мене не було і немає, а зазначені обставини не мали б викликати у сторін недовір’я, то не вважав, що повинен заявляти самовідвід.

Проте, на даний деякі з вказаних осіб заявили, що вважають, що я при викладених обставинах не вправі бути суддею-доповідачем у провадженні, що таке у них викликає недовір»я.

Справа до слухання по суті ще не призначена, виносились ухвали про залишення вказаних апеляційних скарг без руху, а так винесено ухвалу про відкриття провадження, надіслано сторонам копії ухвал і апеляційних скарг.

Визначаючись у можливості участі у розгляді даного провадження як суддя враховую, що у ч. 1 п. 4 ст. 75 КПК України зазначається, що суддя не може брати участі у розгляді справи в тому числі за наявності інших обставин, ніж перераховані в даній статті, які викликають сумнів у його неупередженості і відповідно до ст. 80 КПК України зобов’язаний заявити самовідвід.

Проаналізувавши вказані обставини виходжу з того, що у випадку якщо я не заявлю самовідвід, то відвід мені заявлять сторони, у яких склалась думка, що я не можу бути неупередженим при викладених обставинах, а тому з метою щоб у сторін не було сумнівів у безсторонності суддів, що розглядатимуть справу, вважаю за необхідне заявити самовідвід.

Керуючись ст. ст. 75, 80 КПК України, -


у х в а л и в :

Заявити по даному кримінальному провадженні у зв’язку з викладеними вище обставинами самовідвід.


Суддя                                                                                  С.С. Попович


Згідно з оригіналом

Суддя С.С. Попович



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація