Судове рішення #589589
Справа № 3-235/2007

Справа № 3-235/2007

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

2 лютого 2007 року суддя Баранівського районного суду Житомирської області Юрчук МІ. розглянувши матеріали, які надійшли від Баранівського РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, жителя с.Глибочок,, Баранівського району, Житомирської області, ІНФОРМАЦІЯ_2 фермерського господарства «Мрія»,

за ст. 164 ч. 1 КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, являючись головою фермерського господарства, не маючи дозволу на провадження господарської діяльності про наданню послуг населенню по розпиловці лісоматеріалу, протягом 2006 року займався даним видом господарської діяльності. 18.01.2007 року в його фермерському господарстві знаходилася стрічкова пилорама, на яку відсутній дозвіл «Держтехнагляду» на розпочаток діяльності по розпиловці лісоматеріалу, та відсутнє погодження з Баранівським відділом екологічного контролю про розміщення стрічкової пилорами на території фермерського господарства.

ОСОБА_1 вину визнав і пояснив, що стрічкову пилораму він придбав і встановив в своєму господарстві на початку 2006 року і проводив розпиловку лісоматеріалу для знайомих і своїх потреб, оскільки йому потрібний лісоматеріал для проведення будівельних робіт і ремонту приміщень для худоби, просить не конфісковувати його пилорами.

Вина ОСОБА_1 у порушенні порядку провадження господарської діяльності підтверджується письмовим поясненням ОСОБА_2, довідкою Баранівської районної екологічної інспекції НОМЕР_1 від 22.01.2007 року, протоколом НОМЕР_2.

Враховуючи ті обставини, що ОСОБА_1 має дозвіл на заняття господарською діяльністю в сфері агропромислового комплексу, для його діяльності необхідна пилорама і він запевнив суд, що узаконить свою господарську діяльність дільність по розпиловці лісоматеріалу у найкоротші строки, тому є підстави не застосовувати конфіскаціїї знарядь виробництва-даної пилорами.

Керуючись ст.ст. 283, 284   КпАП України

ПОСТАНОВИВ:

На ОСОБА_1 за ст. 164 ч.1 КУпАП накласти адміністративне стягнення-штраф в сумі 340 грн. без конфіскації стрічкової пилорами.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація