Судове рішення #58931268

Код суду 233                                                   № 233/3160/14-п

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


22 травня 2014 року                     м.Костянтинівка


Суддя Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Петруня Н. В., розглянувши адміністративний матеріал, розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від ВДАІ Костянтинівського МВ ГУМВС України у Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 у м. Костянтинівка Донецької області, громадянина України, ІНН НОМЕР_1, не працюючого, інваліда І гр., зареєстрований в ІНФОРМАЦІЯ_2, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_3, - за ст. 130 ч.1 КпАП України, якому роз’яснені права за ст. 268 КУпАП, -

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 25 квітня 2014 року о 20 год. 00 хв. по вул. Павлоградська Костянтинівна Донецької області, керував транспортним засобом АЗЛК 2140, д/н НОМЕР_2, маючи ознаки алкогольного сп’яніння, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп’яніння за допомогою газоаналізатора ALKOTEST 6810 та медичного огляду ухилився шляхом відмови у присутності двох свідків, чим було порушено 2.5 Правил дорожнього руху України.

ОСОБА_1 визнав свою вину у вчинені правопорушення, зазначивши, що 25 квітня 2014 року приблизно о 17-00 год. вживав алкогольні напої, а саме: 150 гр. пива, а ввечері того ж дня сів за кермо автомобіля НОМЕР_3, приблизно о 20 год. 00 хв. був зупинений працівниками міліції навпроти будинку № 78 по вул. Павлоградська, м. Костянтинівка Донецької області, від проходження огляду на стан сп’яніння за допомогою газоаналізатора ALKOTEST 6810 та медичного огляду відмовився, оскільки відразу зізнався працівникам міліції в тому, що випив 150 гр. пива. Просив не позбавляти права керування транспортними засобами, оскільки він є інвалідом І гр. у зв»язку з чим йому потрібно декілька разів на тиждень проходити медичні процедури в іншому місці, що пов»язано із керуванням тарнспорними засобами.

Інспектор ДПС ВДАІ ОСОБА_2 суду пояснив, що 25 квітня 2014 р. приблизно о 20-00 год. ним був зупинений автомобіль НОМЕР_4 під керуванням ОСОБА_1, який мав ознаки алкогольного сп»яння, а саме: запах алкоголю з порожнини рота, при цьому поводив себе адекватно. На вимогу інспектора щодо проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп’яніння за допомогою газоаналізатора ALKOTEST 6810 та медичного огляду відмовився у присутності двох свідків, зізнався що цього дня вживав пиво. Зазначене правопорушення відбулося біля будинку ОСОБА_1

Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення підтверджується матеріалами справи, в тому числі протоколом про адміністративне правопорушення про адміністравне правопорушення від 25 квітня 2014 року, який відповідає вимогам ст. 256 КУпАП, поясненнями інспектора ДПС ВДАІ ОСОБА_2, поясненнями свідків ОСОБА_3 та ОСОБА_4, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Таким чином, у діях ОСОБА_1 вбачається склад правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП – відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного або іншого сп?яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Приймаючи до уваги кількість вжитого спиртного, відсутність тяжких наслідків правопорушення, яке було вчинене неподалік місця мешкання ОСОБА_1, враховуючи дані про особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, яка є інвалідом І гр.(а.с. ), тричі на тиждень зобов»язаний проходити відповідні медичні маніпуляції з приводу хвороби в іншому місці, а саме: м. Краматорськ Донецької області, якому посвідчення водія потрібно для проїзду на лікування в іншу місцевість та у зв»язку із станом здоров»я потребує стороннього догляду, єдиним джерелом доходу є пенсію за інвалідністю, вважаю за можливе вчинене ОСОБА_1 адміністративе правопорушення визнати малозначним, звільнивши його від адміністративної відповідальності та обмежитися усним зауваженням.

Керуючись ст.ст. 22,130 ч.1, 283 КпАП України,-

П О С Т А Н О В И В :

Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за ст. 130 ч.1 КУпАП у зв»язку з малозначністю адміністративного правопорушення та обмежитися усним зауваженням.

Провадження по справі про адміністративне правопорушення за ст.130 ч.1 ч.1 КпАП України відносно ОСОБА_1 закрити.

Суддя


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація