№ 3-9372/09
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
4 вересня 2009 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Мазурик О.Ф. розглянувши матеріали, які надійшли від Державного комітету рибного господарства України, Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у місті Києві та Київській області (Дерржрибохорона у м. Києві та Київській області) про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця м. Києва, тимчасово не працюючого, проживаючого за адресою: м. АДРЕСА_1 , за ч. 4 ст. 85 КупАП,-
в с т а н о в и в :
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення від 30.07.2009 року було встановлено, що 30.07.2009 року близько 19 год. 00 хв. на Канівському водосховищі, Голосіївського району в районі острову Ольгін, грубо порушив правила рибальства, а саме проводив вилов риби, забороненим знаряддям вилову рибу, сіткою з ліски, риби не виловив, тобто вчинив дії передбачені ч. 4 ст. 85 КУпАП.
У судове засідання ОСОБА_1 . не з’явився, про місце і час розгляду справи сповіщений своєчасно. Від нього не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи, а тому вважаю за можливе розглянути справу у його відсутність.
З огляду на викладене, дослідивши матеріали справи, вважаю за необхідне визнати ОСОБА_1 . винним у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 85 КУпАП, а саме грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову) і вважаю за необхідне притягнути його до адміністративної відповідальності наклавши стягнення у виді адміністративного штрафу.
Відповідно до ч. 1 ст. 307 КУпАП штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через п’ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу.
Згідно ст. 308 КУпАП у разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 цього Кодексу, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку встановленому порядку. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу.
На підставі викладеного, керуючись ч. 4 ст. 85, ст. 283-284 КУпАП, суд –
п о с т а н о в и в :
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 85 КУпАП, і притягнути його до адміністративної відповідальності, наклавши адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить триста сорок гривень.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Суддя