Судове рішення #5886996

                                                                                                   Справа № 2-о-126-2009 р.

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

01 ВЕРЕСНЯ 2009 ОСОБА_1 РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ У СКЛАДІ:

                    У СКЛАДІ:       СУДДІ                           БУШУЛЯНА В.І.,

                                               ПРИ СЕКРЕТАРІ                            КОРЖАН О.В.,

                                                                                               

РОЗГЛЯНУВШИ У ВІДКРИТОМУ СУДОВОМУ ЗАСІДАННІ В ЗАЛІ В С.М.Т. САРАТА СУДУ ЦИВІЛЬНУ СПРАВУ ЗА ЗАЯВОЮ

ОСОБА_2

З ВИКЛИКОМ ЗАІНТЕРЕСОВАНОЇ ОСОБИ:

САРАТСЬКОГО РАЙОННОГО ОСОБА_3

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ПРО

ВСТАНОВЛЕННЯ ФАКТУ РОДИННИХ ВІДНОСИН,

СУД,

В С Т А Н О В И В:

Заявниця звернулася до суду з заявою, вказуючи, що вона народилася, 04 жовтня 1951 року в с. Над’ярне Саратського району Одеської області.

Її батьками є ОСОБА_4 та ОСОБА_5.

На теперішній час у заявниці виникла проблема щодо оформлення закордонного паспорту, оскільки в свідоцтві про народження заявниці, в графі «по батькові» стоїть прочерк.

Враховуючи вищевикладене, заявниця просила суд прийняти рішення, яким встановити, що ОСОБА_4, який помер 03 січня 1972 року, є її батьком.

У судовому засіданні заявниця свою заяву підтримала та просила суд її задовольнити.

Заінтересована особа в судове засідання не з’явилася, але від неї надійшла заява, в якій вона заяву визнала та не заперечувала проти її задоволення.

Свідки – ОСОБА_6 та ОСОБА_7, в судовому засіданні підтвердили той факт, що дійсно ОСОБА_4, є батьком заявниці.

Заслухавши заявницю, свідків, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

Суд вважає, що у заявника виникли правовідносини, пов’язані зі встановленням факту, який має юридичне значення.

Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 234, п. 1 ч. 1 ст. 256 ЦПК України, – Суд розглядає в порядку окремого провадження справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення… Суд розглядає справи про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами…

Як видно з копії свідоцтва про народження серії І-ЖД, № 192219, (а.с.4), батьком ОСОБА_8, ІНФОРМАЦІЯ_1, є ОСОБА_4.

З копії паспорту серії КЕ, № 517898, (а.с.5), видно, що заявниця була в шлюбі і по батькові вона вказана як « Матвіївна ».

Згідно копії свідоцтва про укладення шлюбу серії І-АБ, № 149026, (а.с.8)                    07 листопада 1970 року в Кривобалківській сільській Раді Саратського району Одеській області між ОСОБА_9 та ОСОБА_8 було укладено шлюб, про що зроблено відповідний актовий запис № 22, після чого вона взяла прізвище чоловіка – ОСОБА_9.

Враховуючи викладене, суд вважає, що в судовому засіданні знайшов своє підтвердження факт родинних відносин, а саме: що ОСОБА_4, який помер 03 січня 1972 року є батьком заявниці. Встановлення даного факту обумовлено необхідністю отримання заявницею закордонного паспорту.

КЕРУЮЧИСЬ СТ.СТ.3-8, 10, 11, 60, 174, 212-215, 218, П. 5 Ч. 2 СТ. 234, П. 1 Ч. 1 СТ. 256, 257, 259, 294 ЦПК УКРАЇНИ,

СУД,

В И Р І Ш И В :

ЗАЯВУ ЗАДОВОЛЬНИТИ. ВСТАНОВИТИ, ЩО ДІДЕНКО ОСОБА_10, ЯКА ПОМЕР 03 СІЧНЯ 1972 РОКУ, Є БАТЬКОМ ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, МЕШКАНКИ С.М.Т. ОСОБА_11 ОБЛАСТІ.

ЗАЯВА ПРО АПЕЛЯЦІЙНЕ ОСКАРЖЕННЯ РІШЕННЯ СУДУ МОЖЕ БУТИ ПОДАНА ДО САРАТСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОТЯГОМ ДЕСЯТИ ДНІВ З ДНЯ ПРОГОЛОШЕННЯ РІШЕННЯ.

               

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА НА РІШЕННЯ СУДУ ПОДАЄТЬСЯ ПРОТЯГОМ ДВАДЦЯТИ ДНІВ ОСОБА_12 ПРО АПЕЛЯЦІЙНЕ ОСКАРЖЕННЯ РІШЕННЯ СУДУ ДО АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

СУДДЯ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація