Судове рішення #588410
Справа №3-539/2007 p

Справа №3-539/2007 p.

 

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

ЗО  січня 2007 року                            Судця Кіровоградського районного суду Кіровоградської

області Пономаренко В.Г., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли від Кіровоградського РВ УМВС України в Кіровоградській області відносно

ОСОБА_1,  АДРЕСА_30 року народження, уродженця міста Кіровограда, громадянина України,   проживаючого за адресою:АДРЕСА_1, Кіровоградського      району,      Кіровоградської      області,      працюючого      охоронцем "ІНФОРМАЦІЯ_1" за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП України,

ВСТАНОВИВ:

25 січня 2007 року, близько 19 год., в АДРЕСА_1 ОСОБА_1, перебуваючи в стані нетверезості, на ґрунті особистих неприязних стосунків затіяв сварку зі своєю тіткою гр. ОСОБА_2. в ході якої наніс останній декілька вдарів в обличчя, тобто вчинив дії фізичного характеру, внаслідок чого могла бути завдана шкода фізичному здоров'ю потерпілої.

Таким чином, ОСОБА_1. вчинив насильство в сім'ї, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.І ст. 173-2 КУпАП.

ОСОБА_1. вину свою визнав і пояснив, що сварка між ним і його тіткою ОСОБА_2., у будинку якої він на даний час проживає разом зі своєю співмешканкою, виникла на побутовому ґрунті з приводу сплати коштів за комунальні послуги і він дійсно, коли тітка накинулася на нього, вдарив її декілька разів у обличчя. У вчиненому щиро кається.

Вина ОСОБА_1. у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення, поясненнями потерпілої ОСОБА_2., свідка ОСОБА_3., власноручним поясненням ОСОБА_1.

По місцю проживання ОСОБА_1. характеризується задовільно, до адміністративної відповідальності притягується вперше.

Враховуючи конкретні обставини вчинення правопорушення, особу правопорушника

та його відношення до скоєного, суд приходить    до висновку про накладення            на

ОСОБА_1. адміністративного стягнення у вигляді штрафу на користь держави.

Керуючись ст.ст. 268, 279,280, 283- 285 КУпАП ,

ПОСТАНОВИВ: ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ч.І ст. 173-2 КУпАП України і накласти адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави в розмірі 20 грн.

Постанова не оскаржується.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація