Судове рішення #58729459

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області


Справа № 2-а-8914/10

Провадження № -

ПОСТАНОВА

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

"22" грудня 2010 р. м. Коростень

Коростенський міськрайонний суд

Житомирської області

в складі: головуючого Рафальського Й.Л.

при секретарі Трохимчук І.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Коростені адміністративний позов ОСОБА_1 до УДАІ УМВС України в Житомирській області, третя особа - інспектора ДПС ВДАІ м. Коростеня ОСОБА_2, про визнання дій неправомірними та скасування постанови від 21 квітня 2010 року

встановив:

В адміністративному позові ОСОБА_1 зазначає, що 21.04.2010 року інспектором ВДПС ВДАІ м. Коростеня ОСОБА_2 щодо його винесена постанова про адміністративне правопорушення в якій зазначено, що 21.04.2010 року о 19 год. 45 хв. В м. Коростені, на перехресті вул Грушевського та вул. Сосновського він керував легковим автомобілем, номерний знак НОМЕР_1, здійснив рух заднім ходом на перехресті та пішоходному переході. Постановою працівника ДАІ ОСОБА_2 його притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.122 ч.2 КУАП у виді штрафу 425 гривень.. В дійсності він цього правопорушення не вчиняв.

Позивач просить скасувати постанову серії АВ №154827 від 21,04.2019 року про накладання адмінвстративного правопорушення за ст.122 ч.2 КУАП, про накладання стягнення у виді 325 гривень штрафу.

В судовому засіданні позивач позов підтримав.

ОСОБА_2. та представник ДАІ УМВС України в Житомирський області в в судове засідання не з'явились, не спростували доводи позивача.

На підставі ст. 128 КАС України суд розглянув справу у відсутності відповідачів.

Заслухавши позивача, дослідивши матеріали справи суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

В судовому засідані не доведено, що ОСОБА_1 порушив вимоги Правил дорожнього руху.

З врахуванням зазначеного, керуючись ст.ст.7-12, 158-163, 167, 254 КАС України, суд

постановив:

Позов задовольнити.

Визнати дії інспектора ДПС УМВС України в м.Коростені ОСОБА_2, Управління ДАІ УМВС України в Житомирський області неправомірними.

Постанову серії АМ №154827 від 21 квітня 2010 року року про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.2 ст. 122 КУпАП скасувати, провадження по справі закрити.

Копію постанови направити відповідачам.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів з дня проголошення постанови.

Суддя


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація