УХВАЛА
ПРО ЗAЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РОЗГЛЯДУ
12 серпня 2009 року Львівський окружний адміністративний суд, суддя Гавдик З.В. розглянувши в попередньому судовому засіданні адміністративну справу № 2а-3957/09/ 1370 за адміністративним
позовом |
Приватного підприємства "Рудно-транс", представник - Кондра О.Я. (довіреність від 17.06.2009 року) |
до |
Львівської обласної державної адміністрації, представник - не з'явився |
про |
визнання протиправними дій та встановлення додаткового строку |
ВСТАНОВИВ:
Приватне підприємство "Рудно-транс" звернулось до Львівського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Львівської обласної державної адміністрації про визнання протиправними дій та встановлення додаткового строку.
Згідно ч. 3 ст. 111 КАС України для врегулювання спору суд з'ясував, чи не відмовляється позивач від адміністративного позову і роз'яснив можливості щодо примирення.
Представником позивача подано до суду клопотання про відкликання позовної заяви у справі в порядку ч. 5 ст. 155 КАС України з проханням залишити позовну заяву без розгляду.
Представник позивача в попередньому судовому засідання вказане клопотання підтримав повністю та просив задоволити з підстав, що відпала необхідність у захисті судом порушених прав позивача.
Згідно ч. 3. ст. 11 КАС України, кожна особа, яка звернулася за судовим захистом, розпоряджається своїми вимогами на свій розсуд.
Згідно ч. 1 ст. 121 КАС України, за наслідками підготовчого провадження суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду.
Згідно ч. 5 ст. 155 КАС України, суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.
Таким чином, суд дійшов до висновку про задоволення клопотання позивача про відкликання позовної заяви та залишення її без розгляду.
Керуючись ст. ст. 11, 111, 121, 155 КАС України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
1. Позовну заяву по справі 2а-3957/09/1370 за адміністративним позовом
Приватного підприємства "Рудно-транс" |
|
до |
Львівської обласної державної адміністрації |
про |
визнання протиправними дій та встановлення додаткового строку |
залишити без розгляду |
2. Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого ст. 186 КАС України, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 186 КАС України, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.
3. Ухвала може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву в порядку і строки встановлені ст. 186 КАС України:
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Гавдик З.В.