УХВАЛА
ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РОЗГЛЯДУ
13 серпня 2009 року Львівський окружний адміністративний суд, суддя Гавдик З.В. розглянувши в судовому засіданні адміністративну справу № 2а-3414/09/1370 за адміністративним
позовом |
Управління праці та соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації Львівської області, представник - не з'явився |
до |
Управління Пенсійного фонду України у Сокальському районі Львівської області, представник - Тимчук С.В. (довіреність № 5887/06 від 03.08.2009 року) |
про |
скасування рішення №216 від 28.04.2009 року |
ВСТАНОВИВ:
Управління праці та соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації Львівської області звернулося до Львівського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України у Сокальському районі Львівської області про скасування рішення №216 від 28.04.2009 року.
Ухвалою суду від 20.05.2009 року відкрито провадження в адміністративній справі та призначено справу до судового розгляду на 09.06.2009 року, який було відкладено на 30.06.2009 року, у зв'язку з неявкою відповідача.
Судове засідання 30.06.2009 року відкладено на 13.08.2009 року, через неявку сторін.
В судове засідання 13.08.2009 року представник позивача не з'явився, причини неявки не повідомив, заяви про розгляд справи без його участі не подав, хоча був належним чином повідомлений про дату, час та місце проведення судового засідання.
Судом поставлено на обговорення питання про можливість залишення позовної заяви без розгляду через повторну неявку представника позивача в судове засідання. Представник відповідача проти залишення позовної заяви без розгляду не заперечив.
Згідно п. 4 ч. 1 ст. 155 КАС України, суд ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.
Згідно ч. 1 ст. 122 КАС України, адміністративна справа має бути розглянута і вирішена протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, якщо інше не встановлено цим Кодексом.
За таких обставин, Львівський окружний адміністративний суд, враховуючи повторну неявку представника позивача в судове засідання, прийшов до висновку про залишення позовної заяви без розгляду.
Керуючись ст.ст. 155, 165 КАС України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
1. Позовну заяву по справі № 2а-3414/09/1370 за адміністративним позовом
Управління праці та соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації Львівської області |
|
до |
Управління Пенсійного фонду України у Сокальському районі Львівської області |
про |
скасування рішення №216 від 28.04.2009 року |
залишити без розгляду. |
2. Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого ст. 186 КАС України, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 186 КАС України, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.
3. Ухвала може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву в порядку і строки встановлені ст. 186 КАС України:
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Гавдик З.В.