Судове рішення #585654
УКРАЇНА

 

УКРАЇНА

Господарський суд

Чернігівської області

14000, м.Чернігів, пр.Миру, 20, тел. 7-38-36

___________________________________________________________________________________________________________________________

 

У Х В А Л А

 

04 квітня 2007 р.

 

Суддя  Федоренко Ю.В., розглянувши матеріали позовної заяви   від 30 березня 2007 р.  за позовом

 

Позивач: приватний підприємець  ОСОБА_1, АДРЕСА_1

Відповідач: Чернігівська обласна державна адміністрація, вул. Шевченко, 7, м.Чернігів,14000

Предмет спору: про визнання недійсним положення

Суддя  Федоренко Ю.В.

 

Керуючись ст.ст. 17, 104,106,108,165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд 

 

У Х В А Л И В :

 

1.  Позовна заява подана без додержання вимог ст.106 КАС України, а тому її слід залишити без руху.

2. Позивачу надати строк для усунення недоліків позовної заяви  до "18" квітня 2007 р.

Позивачу необхідно визначитися зі змістом позовних вимог, а саме:

- чи просить він визнати недійсним Положення про конкурсний комітет облдержадміністрації по визначенню пасажирських перевізників на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (внутрішньо обласні маршрути), чи ставить питання про визнання недійсним розпорядження відповідача НОМЕР_1 від 17.01.07;

- вказати номер та дату прийняття рішення відповідача про склад конкурсного  комітету, питання про скасування якого ставить позивач, та надати його копію;

- надати правове обгрунтування вимог про створення нового складу конкурсного комітету, конкретно вказати, хто на думкупозивача повиненя його створювати.

Спосіб усунення вказаних недоліків - надання доповнення до позовної заяви з копіями по числу відповідачів (ст.108 ч.1 КАС України).

3.  Попередити Позивача, що в разі не усунення всіх недоліків у визначений в п.2 ухвали термін, позовна заява буде повернута позивачу згідно п.3 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України.

4.  Дана ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в наступному порядку. Про апеляційне оскарження рішення  суду  першої  інстанції спочатку  подається  заява.  Обґрунтування  мотивів  оскарження  і вимоги до суду апеляційної інстанції  викладаються  в  апеляційній скарзі. Заява  про  апеляційне  оскарження  та  апеляційна  скарга подаються до адміністративного суду  апеляційної  інстанції  через суд  першої  інстанції,  який  ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно  надсилається  особою,  яка  її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява   про   апеляційне  оскарження  ухвали  суду  першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи,  яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне  оскарження  обчислюється  з дня  отримання нею копії ухвали.  Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається  протягом  десяти  днів  після  подання заяви про апеляційне оскарження.

5. Дана ухвала набирає законної сили після  закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано  заяву  про  апеляційне  оскарження,  але апеляційна  скарга  не  була  подана  у  строк,  встановлений  цим Кодексом,  постанова або  ухвала  суду  першої  інстанції  набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі  подання  апеляційної скарги судове рішення,  якщо його  не  скасовано,  набирає  законної  сили   після   закінчення апеляційного розгляду справи.

 

 

                    Суддя                                                                                            Федоренко Ю.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація