Судове рішення #58439457

Категорія №2.6.1


                                                   УХВАЛА

01 жовтня 2010 року Справа № 2а-7488/10/1270


          Суддя Луганського окружного адміністративного суду Кравцова Н.В., перевіривши матеріали адміністративного позову Дочірнього підприємства «Донбаснафтопродукт» Товариства з обмеженою відповідальністю «Донбаснафтопродукт» до Ленінського відділу державної виконавчої служби Луганського міського управління юстиції, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Державне підприємство «Луганськвугілля» про визнання дій та бездіяльності незаконними, зобов’язання вчинити певні дії, -


ВСТАНОВИВ:


          29 вересня 2010 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Дочірнього підприємства «Донбаснафтопродукт» Товариства з обмеженою відповідальністю «Донбаснафтопродукт» до Ленінського відділу державної виконавчої служби Луганського міського управління юстиції, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Державне підприємство «Луганськвугілля» про визнання дій та бездіяльності незаконними, зобов’язання вчинити певні дії.

          Відповідно до частини 2 статті 107 КАС України суддя відкриває провадження в адміністративній справі на підставі заяви, якщо відсутні підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду чи відмови у відкритті провадження у справі.

          Відповідно до п. 4 ч.1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначаються зміст позовних вимог згідно з частиною третьою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.

          Згідно з ч. 2 ст. 106 КАС України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом.

Як вбачається з матеріалів позовної заяви, на обґрунтування своїх доводів позивачем не зазначено та не надано доказів стосовно того, чи приєднані накази Господарського суду Луганської області від 15.03.2007 по справі № 2/450, від 13.04.2009 по справі № 11/93 та від 23.11.2009 по справі № 17/258 до зведеного виконавчого провадження.

Відповідно до вимог статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.

За таких підстав, відповідно до положення статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України, позивачу необхідно надати строк для усунення вказаних недоліків.

В разі невиконання вимог ухвали суду, позов буде повернуто позивачу.

          Керуючись статтями 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, -


УХВАЛИВ:


          Адміністративний позов Дочірнього підприємства «Донбаснафтопродукт» Товариства з обмеженою відповідальністю «Донбаснафтопродукт» до Ленінського відділу державної виконавчої служби Луганського міського управління юстиції, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Державне підприємство «Луганськвугілля» про визнання дій та бездіяльності незаконними, зобов’язання вчинити певні дії залишити без руху, надавши строк до 18 жовтня 2010 року для усунення недоліків, а саме, надати докази стосовно того, чи приєднані накази Господарського суду Луганської області від 15.03.2007 по справі № 2/450, від 13.04.2009 по справі № 11/93 та від 23.11.2009 по справі № 17/258 до зведеного виконавчого провадження.

          У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк адміністративний позов вважати неподаним та повернути позивачеві зі всіма доданим до неї документами.

Ухвала про залишення позовної заяви без руху може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву, в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції протягом п’яти днів з дня проголошення.

Ухвалу, яку було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

          

          


Суддя ОСОБА_1



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація