Судове рішення #58361602

Україна

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про поновлення провадження по справі

"30" квітня 2014 р.            справа № 2а/0570/12650/2012


Донецький апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

судді-доповідача ОСОБА_1, суддів Шальєвої В.А., Бишова М.В.,

розглянувши у порядку письмового провадження апеляційну скаргу Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Донецькій області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 19 вересня 2013 року по адміністративній справі № 2а/0570/12650/2012 за позовом ОСОБА_2 до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Донецькій області про визнання протиправними дій та бездіяльності, зобов’язання надати інформацію,-

В С Т А Н О В И В:


Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 19 вересня 2013 року позов задоволено.

Не погодившись з судовим рішенням, відповідач - Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Донецькій області звернувся з апеляційною скаргою, в якій, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, просив скасувати постанову та закрити провадження по справі.

Під час судового засідання 23 грудня 2013 року представником відповідача заявлено клопотання про зупинення провадження у справі, у зв’язку з необхідністю надання додаткових доказів – отримання інформації від Кабінету Міністрів України.

23 грудня 2013 року ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду було зупинено провадження у адміністративній справі за №2а/0570/12650/2012 до отримання інформації від Кабінету Міністрів України.

На теперішній час виникла необхідність поновити провадження у справі.

Керуючись ч. 5 ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

У Х В А Л И В:

Провадження за апеляційною скаргою Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Донецькій області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 19 вересня 2013 року по адміністративній справі № 2а/0570/12650/2012 за позовом ОСОБА_2 до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Донецькій області про визнання протиправними дій та бездіяльності, зобов’язання надати інформацію - поновити.

Розгляд справи призначити на 30 квітня 2014 року об 12:00 год.

Ухвала оскарженню не підлягає.


          ОСОБА_3 ОСОБА_1

          Судді:                                                                                   В.А. Шальєва

                                                                                                    ОСОБА_4



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація