Судове рішення #58348321

Головуючий у 1 інстанції - Петунін І.В.

Суддя-доповідач - ОСОБА_1



ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


ПОСТАНОВА


ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

( вступна та резолютивна частина )


"19" березня 2013 р.                                                  справа №226/39/13-а

Донецький апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів головуючого судді: Жаботинської С.В., суддів Сіваченка І.В. Шишова О.О., секретар судового засідання Козакова Т.М., за участю представників позивача ОСОБА_2, ОСОБА_3, представників відповідача ОСОБА_4, ОСОБА_5, розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Красноармійської міської ради, Родинської міської ради на постанову Димитровського міського суду Донецької області від 06 лютого 2013 р. у справі № 226/39/13-а за позовом Красноармійської міської ради, Родинської міської ради до Державного підприємства "Красноармійськвугілля" про зобов'язання сплати податку з доходів фізичних осіб на доходи працівників Відокремленого підрозділу «Шахта «Родинська» Державного підприємства «Красноармійськвугілля» з квітня 2012 р. по жовтень 2012 р. до бюджетів м. Родинське та м. Красноармійськ відповідно та зобов'язання Державне підприємство «Красноармійськвугілля» в подальшому перераховувати податок з доходів фізичних осіб на доходи працівників Відокремленого підрозділу «Шахта «Родинська» Державного підприємства «Красноармійськвугілля» до бюджетів м. Родинське та м. Красноармійськ відповідно, -

ПОСТАНОВИЛА:

Апеляційну скаргу Красноармійської міської ради, Родинської міської ради – задовольнити частково.

Постанову Димитровського міського суду Донецької області від 06 лютого 2013 р. у справі № 226/39/13-а – скасувати.

Позов Красноармійської міської ради, Родинської міської ради до Державного підприємства "Красноармійськвугілля" про зобов'язання сплати податку з доходів фізичних осіб на доходи працівників Відокремленого підрозділу «Шахта «Родинська» Державного підприємства «Красноармійськвугілля» з квітня 2012 р. по жовтень 2012 р. до бюджетів м. Родинське та м. Красноармійськ відповідно та зобов'язання Державне підприємство «Красноармійськвугілля» в подальшому перераховувати податок з доходів фізичних осіб на доходи працівників Відокремленого підрозділу «Шахта «Родинська» Державного підприємства «Красноармійськвугілля» до бюджетів м. Родинське та м. Красноармійськ відповідно задовольнити частково.

Зобов’язати Державнео підприємство «Красноармійськвугілля» сплати податок на доходи з доходів фізичних осіб, нарахований на доходи працівників Відокремленого підрозділу «Шахта «Родинська» з квітня 2012 р. по жовтень 2012 р. до бюджетів міст Родинське та Красноармійськ відповідно.

В задоволені інший частині позову, відмовити.

Постанова суду апеляційної інстанції за наслідками перегляду набирає законної сили з моменту проголошення і може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з дня складання її у повному обсязі.

          

          Постанова у повному обсязі буде складена протягом п’яти днів.

Колегія суддів                     С.В. Жаботинська

                     ОСОБА_6          

                                         ОСОБА_7










Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація