Судове рішення #58340885

Головуючий у 1 інстанції - Ушенко С.В.

Суддя-доповідач - ОСОБА_1



ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


У Х В А Л А


ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

( вступна та резолютивна частина )


"08" травня 2014 р.                                                  справа №2а/0570/11431/2012


Донецький апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

          головуючого судді                               Бишова М.В.

          суддів                                         Компанієць І.Д., Шальєвої В.А.,

          при секретарі                                                   Абушек А.С.

          з участю представника позивача                              ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Маріупольської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області на ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 24 квітня 2014 року по адміністративній справі №2а/0570/11431/2012 за заявою Маріупольської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області про заміну сторони виконавчого провадження по адміністративній справі за позовом Маріупольської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області Державної податкової служби до фізичної особи-підприємця ОСОБА_3 про стягнення заборгованості перед бюджетом у розмірі 1 286,21 грн,


УХВАЛИВ:


Апеляційну скаргу Маріупольської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області на ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 24 квітня 2014 року по адміністративній справі №2а/0570/11431/2012 – залишити без задоволення.

Ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 24 квітня 2014 року по адміністративній справі №2а/0570/11431/2012 – залишити без змін.

Ухвала суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом 20 днів з дня складання ухвали у повному обсязі.

          У повному обсязі ухвала буде складена 12 травня 2014 року.


Колегія суддів                      М.В. Бишов

                                                                                                    

                                                                                                    ОСОБА_4

                                                                       

                                                                                                    ОСОБА_5



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація