6.9
ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65 - в
УХВАЛА
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ ЗА НОВОВИЯВЛЕНИМИ ОБСТАВИНАМИ
08 вересня 2009 року Справа № 2а-4750/09/0870
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Каракуша С.М., розглянувши заяву Державної інспекції з контролю за цінами в Запорізькій області, заінтересована особа - Орджонікідзевська районна санітарно - епідеміологічної станція, про перегляд за нововиявленими обставинами постанови господарського суду Запорізької області суду від ІНФОРМАЦІЯ_1 у справі НОМЕР_1
за позовом : Державної інспекції з контролю за цінами в Запорізькій області
до : Орджонікідзевської районної санітарно - епідеміологічної станції
про стягнення економічних санкцій
ВСТАНОВИВ:
Постановою господарського суду Запорізької області від ІНФОРМАЦІЯ_1 у справі НОМЕР_1 відмовлено у повному обсязі у задоволенні позовних вимог Державній інспекції з контролю за цінами в Запорізькій області до Орджонікідзевської районної санітарно - епідеміологічної станції про стягнення економічних санкцій.
19.08.2009 року на адресу Запорізького окружного адміністративного суду надійшла заява Державної інспекції з контролю за цінами в Запорізькій області про перегляд за нововиявленими обставинами постанови господарського суду Запорізької області суду від ІНФОРМАЦІЯ_1 у справі НОМЕР_1 . У зв'язку з невідповідністю даної заяви вимогам ст.248 КАС України, ухвалою від 20.08.2009 року заяву залишено без руху з наданням строку для усунення недоліків. 07.09.2009 року заявником зазначені недоліки усунуто.
Згідно з ст..245 КАС України, постанова або ухвала суду, що набрала законної сили, може бути переглянута у зв'язку з нововиявленими обставинами.
Вивчивши матеріали заяви, з'ясувавши підстави для перегляду судового рішення за нововиявленими обставинами, суддя вважає заяву такою, що подана з додержанням вимог ст. 248 Кодексу адміністративного судочинства України, та вважає за можливе закінчити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.
Керуючись статтями 160, 165, 245-250, 252 КАС України, суддя, -
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву до розгляду та відкрити провадження за нововиявленими обставинами у адміністративній справі № 2а - 4750/09/0870.
2. Закінчити підготовче провадження у справі і призначити справу № 2а - 4750/09/0870 до судового розгляду, яке буде проводитися суддею Каракушею С.М. одноособово.
3. Судове засідання призначити на 24.09.2009 р. о/об 14 год. 00 хв., яке відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65 в, в залі судового засідання № 3.
5. Запропонувати сторонам надати до судового розгляду:
заявнику: документи, які посвідчують правовий статус (свідоцтво про державну реєстрацію, довідку про включення до Єдиного державного реєстру); належним чином оформлене доручення на представника; нормативне та документальне обґрунтування заявлених у заяві вимог; всі документи, на які йде посилання в заяві про перегляд рішення; докази в підтвердження того, коли саме стало відомо заявнику про нововиявлені обставини; належним чином засвідчені копії витребуваних документів - у справу, оригінали - суду для огляду.
заінтересованій особі - належним чином оформлене доручення на представника; письмові нормативні (витяги із законодавства) і документальні обґрунтування своїх заперечень (у разі наявності); листування між сторонами у справі по суті спору (з доказами направлення або вручення кореспонденції) .
6. Явку в судове засідання представників сторін визнати обов'язковою.
7. Копію даної ухвали направити сторонам по справі, копію заяви направити третій особі.
9. На судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту проголошення.
Суддя С.М. Каракуша
ПАМЯТКА
про права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі
Стаття 49 КАС України
1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.
2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2) знайомитися з матеріалами справи;
3) заявляти клопотання і відводи;
4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;
9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Стаття 51 КАС України
1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.
2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї - небудь права, свободи чи інтереси.