№ 3-364/2009
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
28 травня 2009 року смт. Петриківка
Суддя Петриківського районного суду Дніпропетровської області Іщенко І.М., розглянувши матеріали, що надійшли із головного управління «Полтавадержрибоохорона» про притягнення до адміністративної відповідальності гр.
ОСОБА_1 ,
ІНФОРМАЦІЯ_1., не працює,
прож.: АДРЕСА_1,
за ч. 4 ст. 85 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
25.04.2009 року о 20-00 год., гр. ОСОБА_1, знаходячись на Дніпродзержинському водосховищі в районі с. Шульгівка Петриківського району, здійснював вилов риби за допомогою заборонених знарядь лову – жилкової сітки.
Гр. ОСОБА_1 був викликаний до суду на 28.05.2009 р., але в судове засідання не з’явився. Про причини неявки суду невідомо.
Правопорушення гр. ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 25.04.2009 року, його поясненнями в протоколі, описом знарядь лові від 25.04.09р. та ін.
У діях гр. ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства, зокрема рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), що тягне за собою накладення адміністративного стягнення.
На підставі викладеного та керуючись ч. 4 ст. 85, ст. 221 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за порушення вимог ч. 4 ст. 85 КУпАП і призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 340 грн. (триста сорок грн. 00 коп.)
Штраф повинен бути сплачений добровільно протягом 15 діб.
Знаряддя лову: сітку жилкову – 1 шт. конфіскувати на користь держави.
Термін пред'явлення виконавчого документа до виконання до 28.08.2009 р.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Дніпропетровської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня її винесення апеляційної скарги.
Суддя Петриківського
районного суду І.М.Іщенко