Судове рішення #58147632

Справа № 1501/386/12

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26.04.2012 року Ананьївський районний суд Одеської області

в складі: головуючого судді -Скуртов М. І.

при секретарі Калін О. Б.,

з участю прокурора - Гурової І.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Ананьєві кримінальну справу по обвинуваченню гр-на ОСОБА_1 в скоєні злочинів, передбачених ст.185 ч.3 КК України,

В С Т А Н О В И В:

Потерпілий по справі: ОСОБА_2, який мешкає по вул.Незалежності, 97-А, в м.Ананьїв Одеської області, свідки по справі: ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, які мешкають в с.Жеребкове Ананьївського району Одеської області - в судове засідання на розгляд справи не з’явилися, з невідомої суду причини, хоча сповіщався належним чином про день, час та місце слухання справи, тому в зв?язку з необхідністю в допиті вказаних осіб в судовому засіданні, є всі підстави для їх примусового приводу через Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області.

Керуючись ст.ст. 70, 71, 72, 290, 292 КПК України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Застосувати привід через органи внутрішніх справ відносно потерпілого по справі: ОСОБА_2, який мешкає по вул.Незалежності, 97-А, в м.Ананьїв Одеської області, свідків по справі: ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, які мешкають в с.Жеребкове Ананьївського району Одеської області, який провести 08.05.2012 року на 11:00 год. до зали судових засідань Ананьївського районного суду Одеської області.

Копію постанови направити начальнику Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області для виконання.

Другу копію постанови направити прокурору Ананьївського району Одеської області для відома та контролю.



Головуючий суддя: М. І. Скуртов



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація