Судове рішення #58142427


Ленінський районний суд м.Полтави


Справа № 553/237/14-ц

Провадження № 2/553/391/2014


У Х В А Л А

Іменем України


14.04.2014м. Полтава


Ленінський районний суд м. Полтави в складі:

                                                  головуючого судді:          Андрущенко С.А.

при секретарі:                    Павленко І.В.

розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсним правочину, відшкодування збитків майнової та моральної шкоди, завданої ОСОБА_2 у зв’язку з розірванням ним договору в односторонньому порядку та невиконанням договірних зобов’язань, -


ВСТАНОВИВ:


          Ухвалою суду від 26 лютого 2014 року відкрито провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсним правочину, відшкодування збитків майнової та моральної шкоди, завданої ОСОБА_2 у зв’язку з розірванням ним договору в односторонньому порядку та невиконанням договірних зобов’язань.

У попереднє судове засідання з’явилися позивач та відповідач.

Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсним правочину, відшкодування збитків майнової та моральної шкоди, завданої ОСОБА_2 у зв’язку з розірванням ним договору в односторонньому порядку та невиконанням договірних зобов’язань підготовлена до розгляду в судовому засіданні.

Враховуючи те, що спір між сторонами не врегульований, керуючись ст. 31, 130, 209, 210 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ:


          Справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсним правочину, відшкодування збитків майнової та моральної шкоди, завданої ОСОБА_2 у зв’язку з розірванням ним договору в односторонньому порядку та невиконанням договірних зобов’язань призначити справу до судового розгляду на 09:00 год. 07 травня 2014 року.

Про день та час слухання справи повідомити сторони.


Суддя Ленінського районного суду м. Полтави ОСОБА_3




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація