Судове рішення #5811463

Справа №2-1823/09


РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

    12 березня  2009 року                         Бердянський міськрайонний суд

                                                                         Запорізької області

    в складі: головуючого судді – Крамаренко А.І.

                           при секретарі           –  Корнієнко Н.І.

    за участю:  позивача – ОСОБА_1 , відповідача – ОСОБА_2

 

    розглянувши  у відкритому судовому засіданні в приміщенні Бердянського міськрайонного суду  цивільну справу за позовом ОСОБА_1  до ОСОБА_2   про розірвання шлюбу,


ВСТАНОВИВ:


    Сторони перебувають у шлюбі, який зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 , актовий запис НОМЕР_1 . Мають дітей: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , які проживають з матір’ю.  

    В грудні 2008 року ОСОБА_1  звернувся до  суду з позовом до ОСОБА_2   про розірвання шлюбу, вказуючи що спільне життя з відповідачем не склалося з причин різних поглядів на життя, несумісності характерів та негативний вплив батьків відповідача на останню. З березня 2008 року  спільне господарство не ведеться і сторони проживають окремо.

    В судовому  засіданні ОСОБА_1  підтримав позовні вимоги, просив позов задовольнити.

    ОСОБА_2  в судовому засіданні позов визнала.

    Заслухавши учасників судового засідання,  дослідивши матеріали справи, суд вважає позов таким , що підлягає задоволенню.

    Згідно ст. 11 ЦПК України суд розглядає цивільну справу в межах заявлених вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб , що беруть участь у справі.

    Відповідно до ст. 110 СК України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя.

    Відповідно до ч. 3 ст. 10 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини , на які вона посилається як на підставу своїх позовних вимог, або заперечень.

    Суд приймає до уваги  пояснення позивача, щодо неможливості подальшого сумісного проживання, визнання позову відповідачем, ведення понад рік сторонами окремого господарства.

    Таким чином, суд приходить до висновку про обґрунтованість вимог позивача, і вважає, що подальше збереження шлюбу суперечило би  інтересам сторін.

    При розірванні шлюбу суд вважає за доцільне роз’яснити сторонам положення ч.2 ст. 141 СК України.  

    Керуючись ст. ст. 11, 15, 60 , 212 - 215 ЦПК України, ст. ст. 109, 110, 111, 141 Сімейного Кодексу України, суд


ВИРІШИВ:


Розірвати шлюб між ОСОБА_1  та ОСОБА_2 , зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 , актовий запис НОМЕР_1 .

При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1  17 гривень, ОСОБА_2   від витрат звільнити.

Роз’яснити сторонам , що розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їх прав і не звільняє від обов’язків щодо дитини.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.


    Суддя                                                     А.І. Крамаренко





  • Номер: 6/953/254/19
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1823/09
  • Суд: Київський районний суд м. Харкова
  • Суддя: Крамаренко А.І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.09.2019
  • Дата етапу: 05.11.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація