Судове рішення #580861
Справа №2-51 2007 p

Справа  №2-51 2007 p.

РІШЕННЯ

 ІМ'ЯМ      УКРАЇНИ

07 лютого 2007 року              Путивльський районний суд Сумської області

в складі  головуючого - судді -  Гриценко ПП.

при секретарі                                 -  Готенко Т.Є.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Путивль справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2    про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду і свої вимоги мотивує тим, що він в вересні 1999 року зареєстрував шлюб з відповідачкою, вперше.

Від сумісного проживання   неповнолітніх дітей не мають.

Сімейне життя не склалося,   більше двох років разом не проживають.

Позивач наполягає на розірванні шлюбу, просить справу слухати в його відсутність.

Відповідачка на розірвання шлюбу згодна, також просить справу слухати в її відсутність.

Суд, дослідивши матеріали справи вважає, що сім'я вже повністю розпалася і зберегти її неможливо, поскільки обоє подружжя не бажають зберегти сім'ю, тривалий час разом не проживають.

Керуючись ст. ст. 10, 57, 60 ЦПК України, ст. 112 СК України, суд, -

ВИРІШИВ.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 і ОСОБА_2, зареєстрований 04 вересня 1999 року у виконкомі Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області,   актовий запис НОМЕР_1.

Визначити розмір судового збору при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в 17 грн., і сплату такого покласти на ОСОБА_1, звільнивши від сплати ОСОБА_2.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення суду, а апеляційна скарга на це рішення може бути подана протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя: підпис.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація