Судове рішення #5803681

Справа №  3-17330-08

ПОСТАНОВА

про накладення адміністративного стягнення

13 листопада 2008 року     м.  Кривий Ріг

Суддя Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Тимошенко Т.І.,  розглянувши матеріали,  які надійшли з Державтоінспекції КМУ УМВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_3   ІНФОРМАЦІЯ_1,    громадянина України,  що мешкає за адресою: АДРЕСА_1

за  ст.  130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  -

ВСТАНОВИВ:

25 жовтня 2008 року ОСОБА_3 о 3 годині 20 хвилин в м.  Кривому Розі,  керуючи автомобілем марки "ВАЗ 21099",  державний номерний знак НОМЕР_1,  порушив правила дорожнього руху,  а саме керував транспортним засобом в стані наркотичного сп'яніння,  що підтверджується актом медичного обстеження від 25.10.2008 р. №4308. Таким чином ОСОБА_33дійснив правопорушення,  передбачене  ст.  130 ч.1 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення.

Допитаний суддею ОСОБА_3 вину визнав. Винність ОСОБА_3 також підтверджується матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення АВ №517029 від 25 жовтня 2008 року,  поясненням правопорушника,  рапортом інспектора,  актом медичного огляду.

Керуючись  ст.   ст.  24,  130 ч.1,  268,  279,  280,  283,  284 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення,  суддя,  -

ПОСТАНОВИВ:

Накласти на ОСОБА_3 адміністративне стягнення за  ст. 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення в вигляді штрафу у розмірі 255 гривень.

Копію постанови надіслати в ДАІ УМВС України в Дніпропетровській області Постанова оскарженню не підлягає та виконується негайно.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація